RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızıl Saç Görmek

Rüyada kızıl saç görmek, rüyayı gören kişinin, kişiliği, hareketleri ve mimikleri ile diğer insanların dikkatini çekeceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, rüya sahibinin cezbedici bir kişi olduğuna ve bu yüzden insanların sık sık kendisi ile ilgilendiklerine, sürekli şakalaştıklarına ve çok büyük bir sempati duyarak sıcakkanlı davrandıklarına delalet eder.

Rüyada Kızıl Saçlı Kadın Görmek  

Rüyayı gören kişinin, dikkat çekici karakteri, sempatikliği ve sıcaklığı sayesinde insanlar tarafından çekici bulunacağına, bazı insanların çok daha fazla dikkatini çekeceğine ve bu insanlar tarafından ister istemez izleneceğine alamet eder.

Rüyada Kızıl Saçlı Birini Görmek 

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişinin, durumuna bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin sevinçten havalara uçmasını ve uzun bir zamandan beri ilk kez çok fazla sevinmesini gülmesini sağlayacak bir olay ya da bir durumla karşılaşacağına ve çok büyük bir mutluluk duyacağına rivayet eder.

Rüyada Kızıl Saç Boyamak

Rüyayı gören kişinin, olumlu ve hayırlı şeyler ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine ve çok sevinçli ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada Kızıl Saç Boyası Görmek 

İş hayatında çok büyük bir rahatsızlık ile boğuşulacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine ve iş hayatı ile ilgili güzel ve hayırlı haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada Kızıl Saçlı Bebek Görmek 

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kızıl Saç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (29 Ocak 2015 saat: 08:57)

    Merhaba dün gece rüyamda evimdenden çıkıyorum ve sokagımızın bir tarafının bariyerlerle kapatıldıgını görüyorum sonrasında yanıma cocuklugumdan beri görmedigim kız arladasım geliyor onunla birlikte bir üst sokaga gidiyoruz ardından o sokagında bir tarafı kapatılmış ve oradaki bir binaya girmek istiyorum çünkü o binanın diger cıkısının caddeye cıkacagına inanıyorum ve giriyorum ilk bodrum katta bir lapı aralıyorum orada bolca parcaşanmıs kımaslar var geziyorum dairede önümde dikilmeye hazır ayakkabı parçaları var ben dikebilmek için diğer parcaları ararken bir sürü sırlar öreniyorum ayakkabıyı dıkmesi gereken hakkında ve korkup bahceye cıkıyorum orda yemyesıl bır bahce kalabalık ınsanlar soruyorum ben nerede oturucam diye bi bina gösteriyorlar o binaya girip asansöre biniyorum asansorde ikinci ve dördüncü kat bar ikisinede bakıyorum her yer kokmuş sidik içinde geri iniyorum insanşar içinden geçip annemin yanına giderken sonra yıne çocukluk arkadasımın koskaca bir kız olmus kızıl sacları dıkkatımı cekıyor ona güzel oldugunu ne zaman boyadığonı soruyorum yuzıme bakıp gülümsüyor….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,