RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızılcık Görmek

Rüyada kızılcık görmek, rüya sahibinin işini göreceği kadar bir gelirinin olmasına, küçük bir sermaye olarak kabul edilmesine rağmen girdiği işte kendisine hayır getirmesine tabir edilir. Yeni atılımlar anlamına gelir. Kişinin küçük bir girişimci olarak adım attığı ticaret hayatından umduğundan da fazlasını elde etmesi ile tabir edilir. Ferahlamaya ve rahatlamaya delalete eder. Bazen de rengine göre yorumlanır. Kırmızı renk kızılcık hayra, henüz kızarmamış olan kızılcıksa musibete yorumlanır.

Rüyada Kızılcık Yemek

Rüyasında kızılcık yediğini gören kişi, zor atlatacağı ve kendisine bir ömür gibi gelecek kadar zorlu günler geçirecek demektir. Rüya sahibi için kötü günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Can sıkıcı ve moral bozucu olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Kızılcık Toplamak

Rüyada kızılcık toplamak da sıkıntıya delalet eder. Bir süre aksiliklerin üst üste geleceği, işlerin ve evdeki huzurun bozulacağı, bu nedenle de rüya sahibinin mutsuz olacağı anlamına gelir. Rüyada kızılcık topladığını gören kişi maddi anlamda güç kaybedecek bu nedenle de hem alım gücünü hem de ödeme olanaklarını kaybederek zorluğa düşecektir.

Rüyada Kızılcık Şerbeti İçmek

Rüyada kızılcık şerbeti içen kişi hem çok cefakâr hem de hayattaki acılara karşı çok metindir. Rüya sahibi gözyaşını kimseye göstermeyen, her şeyi içine atan, günlerce boğazından bir lokma ekmek geçmese bile sanki az önce kebap yemiş gibi görünebilecek kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kızılcık Reçeli Görmek

Rüyada kızılcık reçeli görmek, mutluluğa çok az kaldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan kurtulması için pek çok fırsat yakalayacağı bir dönem geliyor demektir. Rüya sahibi için fırsat dönemi geliyor demek yanlış olmaz. Borçların, hastalıkların ve sıkıntıların biteceği, kişinin artık yüzünün güleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızılcık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derya (22 Mart 2014 saat: 11:48)

    ruyamda bi arkadasımla yarış icersindeydim.bişeyler topluyorduk meyve olarak.ben kızılcık gördüm agacta kıpkırmızı; toplarken içine olmamış kızılcıklarda geldi elimle geri attım….sonra arkadasıma baktım ona armut elma falan cıkıyodu toplaması için bana kocaman bi bal kabagı cıktı ama cok buyuktu alamadım ugrasmadım alamam diye zaten .sonra işim bittiğinde ben erken varayım dedim önce gitmek gerekiyomus kazanmak için.kestirme yol vardı. biraz asağı iniyim dedim yolu baya uzattım .öyle bi ruyaydı yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,