RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızılderili Görmek

Rüyada kızılderili görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek olan değişikliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin hayatını adeta cennete çevirecek, yaşadığı çalkantılı günlerin durulmasına, yaşamının dinginleşmesine ve tabiri caizse süt liman hale çevirecek bazı olayların yaşanacağına ve kişinin de bu durumdan çok memnun olacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibi kırılganlığını aşmayı başarırsa çok daha mutlu olacak demektir.

Rüyada Kızılderili Olmak

Rüyayı gören kişinin yaşamını belli bir felsefe üzerinden yürütmeye karar vereceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kızılderilileri Görmek

Rüyada kızılderilileri görmekle, kızılderili görmek birbirinden farklı rüyalar değildir aslında. Rüyayı gören kişinin şans ve mutluluk getirecek hayırlı fırsatlar elde edeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine ve düzenin de sürüp gideceğine tabir edilir.

Rüyada Yerli Görmek

Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, borçlarından, geçim derdinden ve mutsuzluğundan kurtulmasına vesile olacak bir haber alacağına ya da böyle bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Yerli Kabile Görmek

Rüyayı gören kişinin bir mirasa konacağına ya da ailesinden kendisine miras kalacağına ya da rüya sahibinin çalışmasına ve yorulmasına gerek kalmadan tabiri caizse havadan ve oturduğu yerden büyük miktarda toplu bir para alacağına ve hayatının bundan sonra çok daha kolay, zevkli ve eğlenceli hale geleceğine alamet eder.

Rüyada Atlı Süvari Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına güzellik, ferahlık ve esenlik getirecek gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin tüm dertlerini ve sıkıntılarını unutturacak, hayatına renk ve heyecan getirecek, gönül hoşluğuna ulaşmasını sağlayacak bazı olayların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!