RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızılderili Görmek

Rüyada kızılderili görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek olan değişikliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin hayatını adeta cennete çevirecek, yaşadığı çalkantılı günlerin durulmasına, yaşamının dinginleşmesine ve tabiri caizse süt liman hale çevirecek bazı olayların yaşanacağına ve kişinin de bu durumdan çok memnun olacağına tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibi kırılganlığını aşmayı başarırsa çok daha mutlu olacak demektir.

Rüyada Kızılderili Olmak

Rüyayı gören kişinin yaşamını belli bir felsefe üzerinden yürütmeye karar vereceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kızılderilileri Görmek

Rüyada kızılderilileri görmekle, kızılderili görmek birbirinden farklı rüyalar değildir aslında. Rüyayı gören kişinin şans ve mutluluk getirecek hayırlı fırsatlar elde edeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine ve düzenin de sürüp gideceğine tabir edilir.

Rüyada Yerli Görmek

Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, borçlarından, geçim derdinden ve mutsuzluğundan kurtulmasına vesile olacak bir haber alacağına ya da böyle bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Yerli Kabile Görmek

Rüyayı gören kişinin bir mirasa konacağına ya da ailesinden kendisine miras kalacağına ya da rüya sahibinin çalışmasına ve yorulmasına gerek kalmadan tabiri caizse havadan ve oturduğu yerden büyük miktarda toplu bir para alacağına ve hayatının bundan sonra çok daha kolay, zevkli ve eğlenceli hale geleceğine alamet eder.

Rüyada Atlı Süvari Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına güzellik, ferahlık ve esenlik getirecek gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin tüm dertlerini ve sıkıntılarını unutturacak, hayatına renk ve heyecan getirecek, gönül hoşluğuna ulaşmasını sağlayacak bazı olayların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızılderili Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tülin (14 Haziran 2014 saat: 00:57)

    Ruyamda cok guzel yesillik ormanlik alanlar icinde tek katli iki katli evler var insanlar disarida oturuyor geziyor birden nereden ciktigi belli olmayan kizilderililer insanlara saldiriyor onlari öldüruyorlar bana bisey yapmiyorlar sadece olanlari seyrediyorum sonra bir kadini kovaliyorlar kadin oglunu atli arabaya bindirip kkaciriyor arkasindan haykiriyor kac diye kizilderililer kadina bisey yapmiyor esir alip hizmeetci yapiyorlar oglan kaciyor ben bunlari hep izliyorum bana da zarar verecekler diye korkuyorum ama bana dokunmuyorlar ve ben kimseyi kurtarmak icin bisey yapmiyorum kizilderililerin onlari öldürmesini seyrediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,