RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızımı Görmek

Rüyada kızımı görmek, rüyayı gören kişinin evleneceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çocuklarının kendisini hiçbir zaman utandırmayacağına bilakis hep yücelteceklerine yorulur. Rüyada kızımı görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, keyifli olacağına alamet eder.

Rüyada Kızımı Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de bir kızı varsa ve uykusunda onu gelinlikle görürse bu, rüya sahibinin kızının muradına ereceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına yorulur. Fakat rüya sahibinin kızı olmadığı halde böyle bir rüya görmesi de kendisine Allahu Teâla tarafından gelecek bir hayra işaret eder.

Rüyada Kızımı Ölmüş Görmek

Onun hayırlı ve güzel haberlerini almaya, mutluluğunun, rahatının ve sağlığının yerinde olduğunu öğrenmeye dolayısıyla da huzurlu olmaya, aklının kızında kalmamasına alamet eder. Rüya sahibinin müjde alacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kızımı Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin aile yaşantısında neşesinin yerinde olacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine delalet eder.

Rüyada Kızımı Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin doğum yoluyla ailesine yeni bir bireyin daha katılacağına ve ailenin genişleyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hep büyük bir ailesi olmasını istediğine ve bu arzusunun da zaman içinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Kızımı Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin hane halkıyla birlikte yaşayacağı mutluluk ve sevinç demektir. Rüya sahibinin ev yaşantısında herkesi çok memnun edecek bir gelişmenin meydana geleceğine ve aile saadetinin artacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: