RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızımı Görmek

Rüyada kızımı görmek, rüyayı gören kişinin evleneceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çocuklarının kendisini hiçbir zaman utandırmayacağına bilakis hep yücelteceklerine yorulur. Rüyada kızımı görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, keyifli olacağına alamet eder.

Rüyada Kızımı Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de bir kızı varsa ve uykusunda onu gelinlikle görürse bu, rüya sahibinin kızının muradına ereceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına yorulur. Fakat rüya sahibinin kızı olmadığı halde böyle bir rüya görmesi de kendisine Allahu Teâla tarafından gelecek bir hayra işaret eder.

Rüyada Kızımı Ölmüş Görmek

Onun hayırlı ve güzel haberlerini almaya, mutluluğunun, rahatının ve sağlığının yerinde olduğunu öğrenmeye dolayısıyla da huzurlu olmaya, aklının kızında kalmamasına alamet eder. Rüya sahibinin müjde alacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kızımı Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin aile yaşantısında neşesinin yerinde olacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine delalet eder.

Rüyada Kızımı Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin doğum yoluyla ailesine yeni bir bireyin daha katılacağına ve ailenin genişleyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hep büyük bir ailesi olmasını istediğine ve bu arzusunun da zaman içinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Kızımı Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin hane halkıyla birlikte yaşayacağı mutluluk ve sevinç demektir. Rüya sahibinin ev yaşantısında herkesi çok memnun edecek bir gelişmenin meydana geleceğine ve aile saadetinin artacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızımı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gökcan inan (10 Ocak 2015 saat: 00:03)

  rüyamda ölmüş kızımı hastahanede kanser olmuş yatıyormuş onu görmeye gittim eşi beni görünce uzaklaştı kızıma gördünmü eşin beni gördü uzağa gitti dedim ölmüş kızımda boş ver önemli değil onun gelip gelmemesi diye konuştu.yiyecek bir şeyler aldı arkasını döndü gitti. giderken iyiyim ben merak etme dedi.

 2. neşe (09 Aralık 2014 saat: 11:04)

  kızımın boşandıgı kocası bize geliyor barışmışlar ben engel olmak istiyorum gitmesini istemiyorum kızımda mutsuz görünüyor bir yandanda çeyizlerini arabaya taşıyor eski kocasıyla yine kayınvalidesiyle oturacakmışfakat ben çok üzgünüm bu rüya ne anlama geldigini merak ettim şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

 3. Meryem (18 Ekim 2014 saat: 10:49)

  Rüyamda kızımı hiç tanımadığım birileri oğluna istemeye geliyorlar.hiç tanımadığım insanlar hiç bilmediğim bir evdeyim kızım bana oldukça soğuk ve uzak duruyor .söz kesilmiş oluyorlar.sonra ordan ayrılıp evde oluyorum evimi hatırlamadığım gibi çok farklı yani kendi evim değil.sonra haber geliyor bana kızımı hastaneye kaldırmışlar hastalanmış oluyor yüksek tansiyon ve depresyona girmiş olarak dünürlerim Etrafında kızım çok lüks bi odanın yAtağın içinde ağlıyor sesli sesli hep sen yaptın beni hasta diyerek beni suçluyor parmaklarını kesmiş oluyor birde.damadımın yanına gidiyorum oğlum ne oldu diye birşeymi geçti aranızda diye çocuk utanarak ben birşey yapmadım diyerek ben ona kıyamam diyor.kızımın yanına Kapıdan giremedim geri döndüm ve Etrafında bilmediğim lakin damadımın tarafı insanlar ile doluydu.
  Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

 4. songül (06 Şubat 2014 saat: 14:32)

  kızım sareyi rüyamda küçük bir bebek olarak gördüm düşmüş yüzünde şişlikler vardı agzından burnundan sarı su geliyordu hastaneye götürmek için aglıyordum erkek kardeşlerim izin vermediler oguzhan abim beni sessizce dışarı cıkarmanın yolunu gösteriyodu rüyamda kızımın agzından burnundan kan geldigini ama kırmızı olmadıgı için rüyamın bozulmadıgını söylüyordum bunları yasamak istemiyorum dedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,