RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızını Görmek

Rüyada kızını görmek, hayırlara delalet eder. Kız çocuğu, rüya sahibi için güzel ve mutlu günler, aile içinde huzur ve sakinlik, evlatlardan yana fayda anlamına gelir. Rüyasından kızını gören kişi, yaşadığı zorluğu arkasında bırakır, mutlu günlere yelken açar, gelip geçici bir mutluluk değil, daim olacak bir mutluluk yaşar, ağır olan yükü hafifler, işlerinde kendisine bir yardımcı gelir, böylelikle yükü hafifleyeceği için işleri de aynı oranda kolaylaşır. Aynı zamanda gönül hoşluğu ve hane içinde zenginlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüya sahibinin evlatlarından yana hiç üzüntü ve keder yaşamayacağına bilakis onlar sayesinde hayattan zevk alacağına ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evlatları herkes tarafından parmakla gösterilecek kadar saygılı, ahlaklı ve terbiyeli kimselerdir.

Rüyada Evladını Görmek

Rüya sahibinin kız olan evladını ya da evlatlarını görmesi hayattan elde edeceği kazanca ve mutluluğa işaret eder. Bu kişi hiçbir zaman kendini sıkıntıya sokacak kadar borçlanmaz ve büyük üzüntüler yaşamaz. Rüya sahibinin erkek evladını ya da evlatlarını görmesi ise güç, kudret, şöhret ve itibar sahibi olacağı ile ifade edilir.

Rüyada Kızını Gelinlikle Görmek

Bu rüya gerçek anlamıyla benzerlik gösterir. Rüya sahibinin kızına birilerinin talip olması ve onu istemeye gelmek için, kendisinden müsaade istemesi şeklinde açıklanır.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Sıkıntı, dert ve ağırlık anlamına gelir. Rüya sahibi, bazı tatsız sözler işitecek ya da nahoş haberler alacak, bu olayların verdiği yük kendisine ağır gelecek demektir. Rüya sahibi için kaldıramayacağı sorunlar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Kızını Görmek

Rüyada görülen ölünün kendisi için bir dua ya da hayır istediği yorumu yapılır. Rüya sahibinin, ölmüş olan kişinin ruhu için bir hayır yapması gerekecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,