RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızını Görmek

Rüyada kızını görmek, hayırlara delalet eder. Kız çocuğu, rüya sahibi için güzel ve mutlu günler, aile içinde huzur ve sakinlik, evlatlardan yana fayda anlamına gelir. Rüyasından kızını gören kişi, yaşadığı zorluğu arkasında bırakır, mutlu günlere yelken açar, gelip geçici bir mutluluk değil, daim olacak bir mutluluk yaşar, ağır olan yükü hafifler, işlerinde kendisine bir yardımcı gelir, böylelikle yükü hafifleyeceği için işleri de aynı oranda kolaylaşır. Aynı zamanda gönül hoşluğu ve hane içinde zenginlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüya sahibinin evlatlarından yana hiç üzüntü ve keder yaşamayacağına bilakis onlar sayesinde hayattan zevk alacağına ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evlatları herkes tarafından parmakla gösterilecek kadar saygılı, ahlaklı ve terbiyeli kimselerdir.

Rüyada Evladını Görmek

Rüya sahibinin kız olan evladını ya da evlatlarını görmesi hayattan elde edeceği kazanca ve mutluluğa işaret eder. Bu kişi hiçbir zaman kendini sıkıntıya sokacak kadar borçlanmaz ve büyük üzüntüler yaşamaz. Rüya sahibinin erkek evladını ya da evlatlarını görmesi ise güç, kudret, şöhret ve itibar sahibi olacağı ile ifade edilir.

Rüyada Kızını Gelinlikle Görmek

Bu rüya gerçek anlamıyla benzerlik gösterir. Rüya sahibinin kızına birilerinin talip olması ve onu istemeye gelmek için, kendisinden müsaade istemesi şeklinde açıklanır.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Sıkıntı, dert ve ağırlık anlamına gelir. Rüya sahibi, bazı tatsız sözler işitecek ya da nahoş haberler alacak, bu olayların verdiği yük kendisine ağır gelecek demektir. Rüya sahibi için kaldıramayacağı sorunlar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Kızını Görmek

Rüyada görülen ölünün kendisi için bir dua ya da hayır istediği yorumu yapılır. Rüya sahibinin, ölmüş olan kişinin ruhu için bir hayır yapması gerekecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. DENİZ ULU (26 Nisan 2014 saat: 18:40)

  Merhaba;
  Ben evliyim ama çocuğum yok . Rüyamda büyükçe yemyeşil güzel bir bahçenin ortasında bir ağacın altında piknik masasının üstünde çok güzel 3-4 yaşlarında bir kız çocuğu oturuyor. ve bana anne şu ağaçtan üzüm topla diyor. Bende norma elma ağacı gibi bir ağaca çıkıp sepetle üzüm topluyorum yanlış hatırlamıyorsam kırmızıydı üzümler.Ama çok güzel görünüyorlardı.Sonra o ağaçtan indim ve diğer ağaca çıktım bu sefer elma toplamaya başladım . Kızım sürekli şımarık ve gülümsüyordu. Kolay gelsin. Çokmerak ediyorum acil cevap verir misiniz?

 2. caner (01 Nisan 2014 saat: 10:34)

  Ruyamda kizimi gordum ve giri renkli gozleriyle karsimda durmus tu gozlerimin icine bakiyordu kendisi 2.5 aylik lutfen cevap lutfen ve annesiyle zaten mahkemeligim cocugun kimde kalacagina dahil ve yaklaşık zten 3 haftadır kızımı göremiyorum zaten sürekli aklım da
  ? Birde gecen gun aynı şekilde bir ruya daha gördüm yanlız ben uzanmıştım kızım yanımda oturup cekirdek ciniyordu

 3. asli berivan (19 Mart 2014 saat: 20:24)

  Benim henüz daha bir çocuğum yok ama ben bir rüya gördüm bir kiz cocugum varmis 4 yaslarinda cok güzelmis ama evlenmeden önce o doğmuş o yüzden benim aylemle cocugumun babasinin aylesi cocugu benden sakliyorlarmis en sonundada gitmisim benim ve babasinin aylesine ve bagirmisim cagirmisim cocugum nerde bana herkez diyorlarmis cocugun yandi felan ondan sonra annanem gelip bana yerini demis ve babasinla gidip onu almisiz elbiselerimiz siyahmis ücümüz ona sarilmasiz sonrada uyandim saten

 4. bahar (13 Mart 2014 saat: 12:29)

  Ruyamda mavi gozlu sari sacli bi kiz cocugu benm kizimmis ilk cocugummus. Ben erkek oldugunu saniyorum esim olurmu bizim kizimiz oldu diyo. Altini actiktan anliyrum. O donemde calismaya basliyorum ben isyeinde cocugumla kaliyorum esm evimizde kaliyo. Arada gelip ihtiyclarimizi karsiliyo bizi gorup gidiyo. Ablam ogluyla biz ziyarete geliyo kizim yurumeye baslamis o donemde. Ablama ben cocugu emziredim hic diyorum. Sonra gogsumu cikaeiyorum. Cocuk icin sut sagmaya basliyorum. Sonra ablamla disari cikiyoru markete enistemde gelmis yanimiza. Markette dolasirken ben mavi kakapli bi defter aliyorum kizimla ilgili not tutmak icin. Ablam.geliyo yanima bubu arada yigenim kaybolmus onu soyluyo. Yigenimizi buldumuzda goxunun alti morarmis. Marketten cikarken iki tane yasli kopek goruyoruz.

 5. özkan (09 Mart 2014 saat: 10:57)

  Rüyamda 6 yasindaki kizimi gördüm ev dayimin evi köyde ben oraya gitmisim bbenim üzerimde is elbiseleri var dahi oğlu uzanmis yatiyor okula gideceğim dedi benim kiz hazirlanmis okula gidecek ben hemen disaridan siyah gömleği alip disarida ayak ustu üzerini degistiriyorum annem kişi aliyor okul icin kiz benim yanimdan geçiyor hic bakmiyor bana ben sesleniyorum kizim nereye baba okula diyor geri geliyor beni opuyor ona bozuk bir TL veriyorum sonra ne alacaksin dedim pohca dedi bir TL daha verdim tost ye benden izinlisin dedim gitti

 6. Pınar (17 Şubat 2014 saat: 20:06)

  Iyi günler Babam rüyasında dün gece kız kardeşimi görmüş kız kardeşimi bir erkekle birlikte oldugunu başkalarından dedikodu şeklinde kulağına geldiğini kızın bir erkekle birlikte olmuş diye babam da daha sonra evde kardeşimde birlikte kaldığını onunla konuştuğunu ve daha sonra tam onu dövecek sırada uykudan uyanmış bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ..

 7. ugur (29 Aralık 2013 saat: 08:49)

  İki gecedir rüyamda 9 yaşındaki kızımın aniden ağır bir hastalığa yakalandığını ve hastanede yattığını görüyorum. Çok üzüntülü olsam da yoluma iş sebebiyle bazı engeller çıkıyor ve onunla gerektiği gibi ilgilenemiyorum. Rüyanın sonuna doğru kızım biraz iyileşip ayaklanıyor ama yine de hastanede kalması gerekiyor. Ayrıca yattığı hastanenin önünde kar yağmış,koyunlar atlar kuşlar bu yol üzerinde gösteri yapıyorlar. Tam o sırada kızım yanıma geliyor, biraz beraber izliyoruz sonra onu tekrar odasına götürmek üzere asansöre biniyoruz. 11. kata çıkıyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,