RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Rüyada kızını hamile görmek, kızınızın eğer evlenmeye müsait bir yaştaysa evlenip çoluk çocuğa karışmasına işarettir. Bu rüya bazen de ileride çocuğunuzun çok büyük bir makama geleceğine veya zengin bir koca bulacağına yorumlanmaktadır. Kızının hamile olduğunu ve bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğini görmek, aile içinde sevince ve mutluluğa, her anlamda huzurlu ve güzel bir hayat sürmeye; kız çocuğu dünyaya getirmesi ise güzel bir haber almaya işarettir. Rüyada kızının 9 aylık hamile olduğunu görmek çok kısa bir sürede size ulaşacak önemli bir hadise anlamına gelmektedir. Kızın hamileliği bazı alimlere göre problem anlamına gelirken, doğurması ise sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyada Kızına Hamile Olmak

Rüyasında gerçek hayatında kızı olan bir kişinin o kıza hamile olduğunu görmesi yakında kızınızla ilgili bir olay yaşayacağınız ve bu olayın size hayır getireceğine işarettir. Çocuğu olmayan birisinin kız çocuğa hamile olması, müjdeye ve sevindirici olaylara delalet eder. Rüyada kıza hamile olup erkek bebek doğurmak, beklediğiniz bir haber yerine daha güzel ve hayırlı bir havadis alacağınıza veya sizi üzen bir konunun hayır getirmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın genellikle müjdedir. Eğer görülen kadın tanıdık birisi ise ondan veya ailesinden size ulaşacak yardımdır. Rüyasında tanımadığı bir kadının hamile olduğunu gören kişi hiç beklemediği bir kişiden havadis alır. Rüyada hamile kadının doğum yapması genellikle hayra yorumlanır. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya ve üzüntülerin bitip yerini sevince bırakmasına işarettir.

Rüyada Kızını Hamile Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya kişinin kızı ile ilgili endişelerini ve geleceğe dönük korkularını göstermektedir. Kızını hamile gören kişi bilinç altında ona güzel bir hayat sunmak ve kötülüklerden korumak istemekte veya bu rüya kızınızın mürüvvetini görmek istediğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızını Hamile Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. büsra nur (20 Ağustos 2016 saat: 04:12)

    Rüyamda 1 bucuk yasindaki kızım hamileydi sonra doğum yapmak icin sancilanir ben o cok kucuk diye surekli aglarim sonra doktorlar karnindan cocugu alir ölü doğar kizimi kucagima verirler ve yuzu kan icinde olur. Bu rüyadan cok korktum cok etkilendim

  2. mehtap (26 Mayıs 2015 saat: 11:56)

    Ruyamda once babami goruyorum elinde birsuru altin kulcesi ama tektek yere vurduktan sonra altina donusuyor sonra ben iki elimi birlestirip göğe doğru ucmaya basladim ama cok yukseye ciktim asagiya baktim yildizlar var ucmaya devam ettim iki kopek ucarak ikisindende uzaklastim sonra allahu ekber allahu ekber dedikten sonra allah allah dedim ve uyandim simdiden tskrler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,