RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Rüyada kızının öldüğünü görmek, rüya sahibinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak attığı her adımda çok büyük sorunlar ve kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine ve tüm umudunu yitireceğine işaret eder.

Rüyada Kızının Öldüğünü Görüp Ağlamak

İş hayatında ve aile hayatında yaşadığı çok kötü ve büyük üzüntü verici olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçirecek olan rüya sahibinin, hem çok kötü durumlara düşeceğine hem etrafındaki insanlardan çok büyük ihanetler göreceğine, bu yüzden çok rahatsızlıklar yaşayacağına, çok büyük bir hayalkırıklığına uğrayacağına ancak daha sonra yaşayacağı güzel olaylar sayesinde kaybettiği umuduna kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Kızının Öldüğünü Duymak

Yaşadığı çok kötü olaylar yüzünden hem iş hayatından hem sosyal hayattan soğuyan rüya sahibinin, başına gelecek kötü olaylar yüzünden hayattan kopacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına ve çok kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Kızının Ölüm Haberini Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri kafasını kurcalayan sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına ve çok büyük bir çalışma ile çok fazla kişiye iş olanağı sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Ölen Kızını Görmek

Aile hayatında çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çok kötü ve geç verilen kararlardan ötürü çok zor ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zekiye (27 Aralık 2014 saat: 08:41)

  bn kzmla ayriym o memlekette bn bska memlktte calisiyrm kzm babasyla kalyr.ruyamda kizimin babasyla bi trfik kzzasi gecirdigini her ikisininde oldugunu haber aldim ulasmak birilrni arayp grckmi dye ogrenmk istyrm ancak aglamaktan ariymyrm.kimi arayacagimda bilmyrm.

 2. vedat (17 Eylül 2014 saat: 07:10)

  iyi günler kolay gelsin….
  Rüyamda bir kız çocuğumun olduğunu gördüm…bebeğe resimler cekiyordum…birisi bana ismini ne koydunuz diye sordu bende heyacandan isim koymayı unuttum dedim..fatıma ve rabia arasında kararsız kalınca eşime telefon ettim…bebeğin yanına gelince babamı ağlarken gördüm kızın öldü dedi ve etraf kayalık oldu bende bebeğin mezarını ararken uyandım…….

  ben evli biri değilim

 3. hakan uygur (02 Haziran 2014 saat: 10:05)

  merhaba
  yatmadan önce olacak ve olacağını ümit ettiğim işlerle ilgili yatsı namazından sonra istihare namazı kılıp yattım istahere duası ve gereklerini yerine getirdim. daha sonra biraz tek başıma zikirle meşgul olup yattım. sabah namazından sonra tekrar uyudum ve oturduğumuz binanın üztünden uçak geçtiğini ve üst katları yıkıp çarptığını gördüm tam biz eşimle dışarı çıkıp kaçarken yerde bir kan lekesi ve o sırada aklıma kızımın içerde olduğu geldi. bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Allaha emanet olun

 4. funda (11 Mayıs 2014 saat: 06:11)

  Rüyamamda eski calistigim fabrikanin servis aracindaydim servisi usta basi kullaniyodu neden oldugunu anlamadan bi anda arabayi yan yatirmaya basladi o sirada daglik bi alandaymisiz bi anda yagmur yagmaya basladi arabanin camindan once ben ciktim sonra herkes cikti araba ortadan ikiye ayrildi daha sonra kostura kostura gidip bi anda esimin ve bebegimin öldugunu gordum el ele tutusmuslar bagira bagira agladim yabanci bi evde resimlerine bakarken annem ve babam namaz kilarken kavga etmeye basladi bende onlara gidin evinizde kilin namazinizi sizin cenenizi cekemem dedim boyle bitti buyuk bi korkuyla uyandim

 5. eda (06 Mart 2014 saat: 14:48)

  Gece evden hastaneye gitmek için kızımı ve eşimi evde bırakıp tek başıma çıktım.Bir süre sonra geri döndüğümde sokağın başında toz dumandan dolayı göz gözü görmüyordu.Biraz ilerledikten sonra her taraf aydınlıktı.İnsanlara burada ne olduğunu sordum.Orada bir kaç tane binanın çöktüğünü söylediler.Daha sonra sürekli oturduğumuz evi aradım ve bulamadım.Sonra başka birilerine sorduğumda o çöken evlerin içinde bizim evin de içlerinde olduğunu söylediler.Kızımı ve eşimi sürekli telefonla aradım ama ulaşamadım.Onların öldüğü düşüncesiyle donup kaldım.Ne yapacağımı şaşırdım.Çok korktum ve çok üzüldüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,