RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızla Konuşmak

Rüyada kızla konuşmak, kalabalık ve kişiyi eğlendiren güzel ortamların habercisi olduğu gibi, aynı zamanda iş konusunda yapılacak toplantıların kişi için verimli geçeceğine, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına alamet eder. Düzgün davranışların ödüllendirileceğini ifade eden rüya, problemli ilişkileri olanlar için işlerin düzene gireceği, kişilerin husumetli konuları çözeceklerini de ifade eder. Bekar bir erkek rüyasında kızla konuştuğunu görürse gerçek hayatında karşılaşacağı bir bayana, aşık olacağına, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına alamet eder. Kişinin sorumsuz, haylaz yanlarını törpüleyecek bir hanıma işaret eden rüya bazen de kendinden yaşça büyük biriyle evlenerek erken yaşta olgunlaşacağını delalet eder.

Rüyada Yabancı Kızla Konuşmak

Yabancı uyruklu bir kızla konuştuğunu görmek, hedeflerini yüksek koymak, amaçlarına ulaşmakta kendini geliştirmek adına pek çok kursa, seminere katılmak anlamındadır. Kişinin yurt dışındaki olanakları araştıracağını ve mesleğini başka bir ülkede icra etmek isteyeceğini, bu mevzuyu ailesine açarak onay isteyeceğini de bildirir. Evli bir erkeğin yabancı bir kızla konuşması, kendisine ilgi gösteren ve duygularını her fırsatta dile getirerek kişiyi zor duruma sokan evli bir bayana işarettir. Bazen bu bayanın bekar olması da söz konusudur.

Rüyada Ağlayan Kızla Konuşmak

Genellikle aile ve akraba çevresinden bir bayana yapılacak yardıma, bu kişinin kimsenin duymasını istemediği bir sırrını rüya sahibine anlatıp kalbini açacağına ve rahatlama ihtiyacı içinde olacağına tabir edilir. Ağlayan kızla konuşup, onu teselli ettiğini görmek ise sevap hanesini kabartacak işler yapmak, iyi niyetle herkese el uzatmak demektir.

Rüyada Kızla Konuşmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta karşı cinsten birine duyulan ilgiye ve duygulardaki değişimlere yorumlanır. Kişinin çoğu zaman yanlış anlaşılma korkusu yaşadığını ve bu nedenle karşı tarafa istediği gibi açılamadığını, duygularını ya eksik ya da farklı ifade etmesinden ötürü de amacına ulaşamadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!