RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızla Sevişmek

Rüyada kızla sevişmek, birbirinden farklı yorumlara sahiptir. Bekar bir erkeğin, genç bir kızla seviştiğini görmesi, aile kurmak için yoğun bir istek duyduğuna, dünya işlerine fazlasıyla kapıldığına ve işlerinde meşakkatle karşılaşmasına yorumlanır. Tanınmayan bir kızla seviştiğini gören kimselerin şerre uğrayacağına, yolsuzluklara, uğursuzluklara ve kötü işlere bulaşacaklarına, kendi başlarını öne eğecekleri gibi, ailelerinin ismine de zarar vereceklerine tabir edilir. Nişanlı olduğu kızla seviştiğini görmek, kendisine helal edilen bir mala kavuşmaya, dünya işlerinde istediklerine tez zamanda kavuşmaya, her lokmanın lezzetli oluşuna ve rızkında artışa yorumlanır. Ruhsal huzura ermek ve rahatlamak manasına gelen rüya, yakın zamanda gerçekleşecek bir düğünün de işaretçisidir. Evli birinin eşiyle seviştiğini görmesi, hanımından göreceği saygı ve hürmete, tatlı dille yaşanan karşılıklı sevgiye, her türlü işte kolaylık elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Yabancı Kızla Sevişmek

Yabancı ülkeden bir kızla seviştiğini görmek, hak yolundan ayrılmaya yorumlanır ve şerle karşılaşılacağına dair uyarıda bulunur. Menfaatleri peşinden koşan kimselerle ahbaplık etmeye, başkalarının hayati sırlarına vakıf olmaya ve cimri bir tutum sergilemeye alamettir. Evli bir erkek için eşini aldatacak olmasına yorumlanan rüya, anlık zevkler uğruna huzurlu yuvasını bozacak olan kişinin sonrasında aklını başına alsa da pişmanlık duygusundan kurtulamayacağını bildirir.

Rüyada Cinsel Münasebette Bulunmak

Yabancı bir erkekle cinsel münasebette bulunmak itibarın zedelenmesine, uğursuz sözler duymaya, dedikodulara karışmaya ve sahip olduğu malları başkalarına kaptırmaya yorumlanır. Evli olduğu kimseyle cinsel münasebette bulunmak ise fakirlikten kurtulmaya ve rahatlamaya, esenlik içinde geçecek güzel bir hayata işarettir.

Rüyada Kızla Sevişmenin Psikolojik Yorumu

Ergen erkeklerin çok sık gördükleri bu rüya, bastırılmış seks duygularının rüyalarda ortaya çıkmasına, buluğ döneminde bulunulduğuna yorumlanır ve doğal karşılanır. Yetişkin erkekler için şehvet ve tutku dolu düşünceler içinde olduklarını, gün içinde sık sık seks düşündüklerine ve karşı cinse karşı yoğun duygular beslediklerine ifade edilir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!