RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızlar Görmek

Rüyada kızlar görmek, neşeli geçecek günlerin ve özellikle bekar kimseler için karşılarına çıkacak çok sayıda kısmetin de habercisidir. Evli kişiler için maceralarla dolu bir özel hayata sahip olmaları, çapkınlıkları yüzünden eşleri ile aralarında gerginlik yaşamaları anlamına da gelir. Çok sayıda kız gören kişinin evinde çok fazla laf söz olur ve kişi özel hayatı hakkında başkalarından duyduğu sözler yüzünden istemediği sıkıntılar yaşamak zorunda kalır. Bu rüya aynı zamanda kişinin henüz olgunluğa erişemediğini ve sorumluluklarını yeterince ciddiye almadığını, bu nedenle herhangi bir işte sebat etmeyerek, sürekli olarak iş aradığını işaret eder. Maddi anlamda elindekini har vurup harman savuran, borçları sürekli artan ve gittikçe sıkıntılı bir duruma doğru ilerleyen kimseleri de işaret eder. Sefahate düşkün olunduğuna da alamet olan rüya, geleceğin kişi için çok sıkıntılı geçeceğine de yorulur.

Rüyada Küçük Kızlar Görmek

Küçük yaşta çok sayıda kız çocuğu görmek genellikle kişinin peş peşe yaşayacağı güzel gelişmelere ve alacağı iyi haberlere işarettir. İş yaşamında gelirin yavaş yavaş artmaya başlaması nedeniyle kişinin yüzünün gülmeye başlayacağı, borçların ufak ufak da olsa ödenip rahata kavuşulacağını da tabir eder. Küçük kızlar görmek genellikle kişinin etrafındaki iyi niyetli kimselere, aile içinde hiç bitmeyen berekete ve huzura da alamettir.

Rüyada Yabancı Kızlar Görmek

Başka bir uyruktan çok sayıda kız görmek özellikle iş hayatı için olumludur ve kişinin karşısına çıkacak bir şans nedeni ile kendisinin bile hayal edemediği ölçekte büyük bir başarı elde edip, ülke sınırlarını aşan şöhrete sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Kızlar Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşağılık kompleksine sahip olmanın ve kendini değersiz hissetmenin, başka hayatlara özenmenin ve gerçek kişiliğini oluşturamamış olmanın işareti olduğu gibi, özel hayatta cinsel açıdan tatmin olamayan kişilerin psikolojik olarak yetersiz hissetmelerinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!