RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızlığının Bozulduğunu Görmek

Rüyada kızlığının bozulduğunu görmek, günah işlemeye delalet eder. Rüya sahibi hayatında günahtan ve haramdan çekinmeden yaşayacak, hayırdan uzak duracaktır. Rüya sahibinin bu yaşantısı belli bir süre sonra kendisine zarar olarak geri dönecektir. Hem maddi hem de manevi anlamda bir sıkıntıya girecektir. İşleri yolunda gitmeyecek ve hastalanacaktır. Üst üste olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada Kendini Bakire Görmek

Rüyada kendisini bakire olarak gören kimse, yukarıda açıkladıklarımızın tersi bir durumla karşılaşır. Rüya sahibi günah yerine sevap işler, haram yerine helale yönelir. Bu hareketleri de kendisine dünyada ödül verilmesine yorulur. Dünya nimetlerinden fazlasıyla yararlanacak ve zevkli bir hayat sürecektir. Diğer insanların sahip olmadığı manevi duygulara sahip olacaktır.

Rüyada Sex Yapmak

Rüyada sex yapmak, günlük hayatta yaşanan duygularla birlikte yorumlanır. Rüya sahibi yaşadıklarından dolayı karışık duygular içerisinde olacaktır. Yaşantısında ailesinden veya çevresindeki bazı insanlardan önüne engeller konulacak ve rüya sahibi kısıtlanacaktır. Aynı zamanda rüyada sex yapmak, gerçek hayattaki yalnızlığa dikkat çeker. Kişinin uzun süreli yalnızlığı kendisini yeni arayışlara itecektir.

Rüyada Kardeşinin Kızlığının Bozulması

Rüyada kardeşinin kızlığının bozulması, kardeşin başına gelecek talihsizliklere işaret eder. Rüya sahibi ise, onu uyarmakla, onun yanlışlarını söylemekle kendisini görevlendirecektir. Kardeşine sahip çıkıp onun zarar görmesine engel olacaktır. Hayatının her alanında onu koruyup kollayacak. Çünkü onun için endişelenmekte, başına bir iş gelmesinden korkmaktadır.

Rüyada Rahip Görmek

Rüyada rahip görmek, hem iyiye hem de kötüye yorulur. Rüya sahibi rahip bakireliğinden yola çıkarak, hayatını sevinç içerisinde yaşayacaktır, kötülüklerden uzak duracaktır. Ancak diğer yandan da rüya sahibi bazı yanlışlar yapacaktır. Bu yanlışlar hayatını etkileyecek biçimde olacaktır. Geri dönüşü olmayan ve pahalıya mal olacak bazı olaylar yaşayacaktır. Rüya sahibi derinden üzülecek gelişmeler yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızlığının Bozulduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Tolga (14 Aralık 2016 saat: 10:28)

  Rüyada sewdiğim insanın bi kiz arkadasiyla aynI ewde olduğunu ve bende o ewe gidip sewdiğim in bekaretini alıyorum sonrada pişman oluyorum nie böyle olduğunu anlamadım hep onun bekareTini almak ve sadece benim olmasını kimsenin olmasında istemiyor onu çok sewiyorum :((

 2. Muhammet (09 Aralık 2016 saat: 14:25)

  Geçen gece rüyamda kız arkadaşımı gordum bi evde oturuyoduk sonra uyumak için bi odaya gittik beraber yatağa girdik ve sevgilimle sex yapmaya başladık sonra kan geldi kani gorunce durdum ve bi adam geldi bize seslandi bizde yataktan kalktik toplandı dışarı çıktık hiç bisey olmamış gibi gezdik

 3. Gamze (15 Mayıs 2016 saat: 10:56)

  rüyamda ablamla ben evlendigimiz gordum ikimizin gelinlik giyip evleniyorduk sonra evlencegim kisinin yuzunu gormedim gerdek gecesinde o ani gormedim kizligim bozuldu kalktim arkam kan bana temiz elbiselrin verildigini gordum sonra amcamin ogluyla evlendigimi gordum ikimiz evleydik iki defadir kizligimin bozuldugunu goruyorum ve bundan korkuyorum

 4. fatma (06 Şubat 2015 saat: 15:12)

  Rüyamda ailem beni biriyle evlendiriyormuş o kısmı görmüyorum ama bilincinde oluyorum adamı hiç görmüyorum Ve cinsel ilişkiye girmek istemiyorum korkuyorum kuzenimi arıyorum oda evlenmiş oluyor bekaretini kaybettiğini canının yandığını ve kanaması olduğunu söylüyor.Ben iyice korkmaya başlıyorum napacağım ben diye kendi kendime söyleniyorum daha sonrada uykumdan uyanıyorum zaten.

 5. Tuğba (07 Kasım 2014 saat: 14:59)

  Rüyamda 2 kere aynı şeyi gördüm 1 hafta arayla gördüm 1.sinde bize misafir olarak biri gelmiş kişiyi tanımıyorum herkes var ve ortada herkesin içinde zorla kızlığımı bozuyordu geçtiğim her yer kan oluyordu. 2.sinde ise eski erkek arkadaşım bize gelmiş gene ailem var ama başka bir odada gene ben istemediğim halde bozuyordu ben ağlıyordum banyoya gittim yine oluk oluk kan akıyordu kan hiç durmuyordu annem geliyordu naptın sen nasıl yaşıyacaksın bundan sonra diyordu ben ağlıyordum zorla yaptı felan anlatıyordum sonra yapan kişi kaçıyordu ortalardan kayboluyordu ben öylece ortada kalıyordum. Sizin sitenizde günah işlemeye delalet eder yazıyor bu ne demek yani günahkar mı olucam ben ama kan rüyayı bozar diyenler var ki 2 kere benzer rüyayı görmem neden bilinç altıma mı işledi acaba çok etkisinde kaldım.

 6. ali kılören (05 Kasım 2014 saat: 09:43)

  rüyamda kız arkadasımla dügün alişverşine çıkmıştık ailecek ayakkabıcı dukkanına grdiğimizde kız arkadaşımın huzursuz oluyor ve lavabo ya gitmek istiyor ve cıktığında eli yüzü bacakları kan hemen arka kapıdan dışarı cıkıyoruz ve ağlıyor ve bana hasta olduğunu ve kızlığının patladığı söyleyip ağliyor ve annem beni temiz tutamadı diyor bende olsun diyorum sonra uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,