RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızmak

Rüyada kızmak, ne yazık ki kötü kabul edilecek rüyalar arasındadır. Rüya sahibi için öfkeyle kalkıp, zararla oturmasına delalet eder. Rüyada kızmak, rüya sahibinin düşünmeden bir laf etmesinin ya da bir adım atmasının bedelini ağır şekilde ödemek zorunda kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde bir uğursuzluk olacak ve bir süre işler ters gidecek ve rüya sahibi yaşadığı gerginlik nedeni ile sürekli çevresindekilere çatacak demektir. Bu durum çevredekilerin hoşuna gitmeyecek ve karşılıklı olarak sesler yükselecek, kılıçlar çekilecek diye yorumlanır. Rüyada kızmak, ardır arkası kesilmeyen musibetler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi zor ve çetrefilli yollardan geçecektir.

Rüyada Sinirlenmek

Rüya sahibinin bazı şeyleri içine atıp orada biriktirmesine sonrada patlamasına işaret eder. Rüyada sinirlendiğini gören kişi, o ana kadar içine attığı her şeyi olayın sorumlularının yüzüne tek tek söyleyecek ve içinde söylenmemiş bir tek söz bırakmayacak demektir.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak uzaklık anlamına gelir. Rüya sahibi gurbete gidebilir, bir vazife için başka bir şehre taşınabilir ya da tam tersi rüya sahibi kalır, sevdikleri gidebilir. Her durumda bir ayrılık yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Öfkelenmek

Rüya sahibinin kendisini sıkıntıya ve derde sokan düşünceleri ile mücadele etmesine tabir edilir. Rüya sahibinin içini kemirip duran bazı şüphelerle yaşamaktan ve onları taşımak zorunda olmaktan sıkıldığına ve artık kendisi için bir çare aramaya başladığına işaret eder.

Rüyada Birine Kızmak

Hayatın olumsuz yönde ilerlemesine ve rüya sahibinin mutsuz olmasına yorulur. Aksilik, zorluk ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibi mesai arkadaşları ya da ortağı ile ters düşebilir, bu nedenle onlarla gemileri yakarak işinden olabilir. Bu da rüya sahibi için geçim sıkıntısı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!