RuyaTabirleri.com

Rüyada Klima Görmek

Rüyada klima görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok istediği ancak yaşanan problemlerden ötürü bir türlü gerçekleştiremediği çalışmaların, sorunların hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması ile gerçeğe dönüşebileceğine ve bu sayede çok büyük başarılara imza atılacağına işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı sorunlardan kurtulacağına ve sıkıntıların yarattığı rahatsızlıkların iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada Bozuk Klima Görmek

Rüyada bozuk klima görmek,  ortaya çıkan kötü ve sıkıntılı bir durumdan duyulan tedirginliğe ve artık eski günlerdeki rahatlığın ve sakinliğin özlenmiş olduğuna delalet edilir.

Rüyada Klimanın Çalışmamasını Görmek

Rüyada klimanın çalışmamasını görmek, sosyal hayatta gerçekleştirilmek istenen bir hayalin yaşanan iş sıkıntılarından ve yoğunluğundan ötürü yine erteleneceğine ve yaşanan yorgunluğun her gün biraz daha artacağına yorumlanır.

Rüyada Soğuk Klima Görmek

Rüyada soğuk klima görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan ve çok kötü bir şekilde sonuçlanacak bir olayın araya giren insanlar sayesinde büyümeden kapanacağına ve yaşanan tedirginliğin ve endişenin yerini rahatlamaya bırakacağına delalet edilir.

Rüyada Vantilatör Görmek

Rüyada vantilatör görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerin karar aşamalarında karar vermekte güçlük çeken, başka insanların söylediklerinden ve davranışlarından çok etkilenen ve hatalı ya da saçma kararlar veren bir kişi olduğuna işaret edilir. Ayrıca, yaşanan sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaya ve mutlu, sevinçli ve güzel günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada Fan Görmek

Rüyada fan görmek, iş hayatında ve aile hayatında gerçekleştirilecek değişimlere ve değişikliklere delalet edilir. Rüya sahibinin, uzun zamandır aşka kapalı olan kalbinin açılacağına ve yakın bir zamanda çok büyük ve güzel bir aşkın yaşanıp meyvelerini vereceğine yorumlanır. Aynı zamanda, yapılmak istenen her şeyin en kısa zamanda ve en iyi şekilde yapılacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: