RuyaTabirleri.com

Rüyada Kobra Görmek

Rüyada kobra görmek, kuvvetli bir düşmanın varlığı ve bu kişinin rüya sahibine vereceği önemli bir zarara alamettir. Kobra gören kişilerin hayatlarında sürekli tehlikeler oluşur ve iş yaşamında da aksilikler var olur. Her işte çıkacak aksiliklerden yorulan kişinin üzerindeki nazara da işaret olan rüya, dikkatli olunması gerektiğine ve özellikle yeni tanışılan kimselere karşı tedbirli davranması gerektiğine alamettir. Ailesinden bir kişinin rüya sahibi hakkında ileri geri konuşmalarının ayyuka çıkması yüzünden pek çok sorun yaşanacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine alamettir.

Rüyada Kobra Yakalamak

Hem manevi olarak, hem de maddi olarak zarara uğrayan, işlerin aksi gitmesi sonucunda isteklerine bir türlü kavuşamayan rüya sahibinin düşmanlarını alt etmek için harekete geçeceğine ve yaşamındaki kötülükleri bir bir uzaklaştırmanın yollarını arayacağına delalettir. Kobra yakalamak düşmanının kim olduğunu öğrenmek demek olduğu gibi, yaşanacak kötü bir olaydan sonra kişinin hayatı için pek çok karar alacağına ve hayatındaki insanları yeniden gözden geçirerek, kimlerin kendisine dost olduğunu görecek oyunlar hazırlayacağına yorumlanır. Büyük bir kötülükten son anda kurtulmak ve kendini koruma altına almak, hayat standardını yeniden yükseltmek için güçlenmek anlamına da gelir.

Rüyada Kobra Öldürmek

Düşmanların bertaraf edildiği ve kişinin kendi gücünü kanıtlama fırsatı bulduğu anlamına gelir. Kobra öldüren kişi ailesini de bir beladan uzak tutmak için hamle yapar ve son anda bir tehlikeyi savuşturur. Kahramanlık yapmak ve işyerinde pek çok kişi tarafından takdir toplayıp, güven kazanmak, her zaman fikri alınan güçlü bir kişi olarak görülmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kobra Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisine zarar vermek isteyen pek çok kişi olduğuna inanması ve ruhsal açıdan korkularla çevrilmesi anlamına gelir. Başına gelen olaylardan dolayı kendisine fazlasıyla yüklenen ve her şeyden kendisini sorumlu tutan kişilerin bozulan psikolojilerine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!