RuyaTabirleri.com

Rüyada Koç Görmek

Rüyada koç görmek mutluluk, zafer, para, sağlık, güzel ve iyi dostlar, hayırlı evlatlar, rütbe ve makam şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir koç almaya niyetlenen ya da koç aldığını gören kişi çok büyük ihalelere girecektir. Rüyada biri için koç almak o kişinin çok zor bir anında rüya sahibinin o kişiye maddi ya da manevi olarak vereceği destek şeklinde tabir edilir.

Rüyasında sokağa terkedilmiş bir koçu sahiplenmeyi ve yardım etmeyi görmek, rüya sahibini artık sırtının yere gelmeyeceği biriyle tanışmasına ve hayatı boyunca o kişiden yardım almasına yorumlanır. Bu kişi zengin, nüfuslu ve kudretli bir kimsedir ve rüya sahibinin başı sıkıştığında ilk başvuracağı kişi olacaktır. Rüyada telef edilmiş koçlar görmek kavga ve karışıklık demektir.

Rüyada Koç Yumurtası Yemek

Rüyada koç yumurtası görmek, kişinin büyük bir kısmet ya da yardım alması anlamına gelir. Bir kişi rüyasında koç yumurtası yediğini görürse çok rütbeli ya da makam sahibi kimseden destek görecek, içindeki zor durumdan onun sayesinde kurtulacak demektir.

Rüyada Koç Boynuzu Görmek

Rüyada koç boynuzu gören kişi, işinde kendine rakip gördüğü bir kişinin, planını ve projesini bozacak demektir.

Rüyada Koç Sürüsü Görmek

Rüyada koç sürüsü görmek, rüya sahibinin önüne çıkan şanslar ve kısmetler olarak tabir edilir. Rüyasında koç sürüsü gören kişiye tabiri caizse iş üstüne iş yağacak demektir.

Rüyada Koç Kesildiğini Görmek

Rüyada koç kesildiğini görmek kötünün iyisi şeklinde tabir edilir. Kurbanın kesildiği yerde büyük bir felaketten son anda dönülecek demektir. Rüyada koç kesildiğini gören kişinin çok büyük bir şerden kurtulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Koç Eti Yemek

Rüyada koç eti yemek sağlık sorunlarından kurtulup, şifa bulmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: