RuyaTabirleri.com

Rüyada Koca Görmek

 Rüyada koca görmek çeşitli şekillerde açıklanabilir. Bu durum rüyanın içeriği ile alakalı bir durumdur. Ancak genel olarak rüyada görülen koca hayırlı bir haber olarak nitelendirilir. Kötülüğe ve şerre yorulmaz. Olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyada görülen koca en genel anlamı ile kısmet demektir. Rüya sahibinin karşısına çıkan bir kısmeti ya da hali hazırda elinde bulunan bir kısmetin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Rüyada görülen koca müjdeli bir haberin geleceğine işarettir.

Ayrıca kişilerin hayatlarında yaşadıkları olumlu gelişmeleri de bildirir. Koca rüyaları kişilerin sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat süreceklerine delalettir. Rüyada görülen koca aynı zamanda kişilerin sevdikleri ile birlikte geçirecekleri mutlu anları da ifade eder. Bir kimse rüyasında kendi kocasını görüyorsa kendi yaşantısı ve ilişkisi hakkında olumlu gelişmelerin yaşanacağı söylenir. Rüyaların en iyi şekilde yorumlanması gerekmektedir.

Rüyada kendi kocasını görmek

Bir kadın rüyasında kendi kocasını gördüyse bu rüya o kadın için oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya kadının uzun zamandır beklediği hayırlı bir haber alacağını ve bunun sonunda oldukça heyecanlanacağını mutlu olacağını ifade eder. Ayrıca kişi bu rüyaya göre ilişkisi hakkında birtakım olumlu gelişmeler yaşayarak oldukça mutlu olacaktır.

Bekar bir kızın koca görmesi

Daha önce hiç evlilik yapmamış olan bekar bir kızın rüyasında evlendiğini ve bir kocası olduğunu görmesi karşısına yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet çıkacağına işarettir. Bu durumda oldukça olumlu gelişmeler yaşanacak kadın mutlu bir evlilik yapacak ve bundan sonraki yaşamını huzurlu mutlu bir aile kurarak tamamlayacaktır.

Kocasını ölmüş görmek

Bir kadın rüyasında kocasının öldüğünü görüyorsa bu hayırlı bir şekilde yorumlanmalıdır. Kadının çok yakın bir zaman içerisinde kocasından oldukça heyecanlanacağı ve mutlu olacağı bir hediye alacağı anlamına gelir. Ayrıca kocasının gözünde değerinin çok daha fazla artacağı sevgi göreceği ve mutlu bir hayat yaşayacağı söylenmektedir.

Rüyada iki koca görmek

Rüyada bir kadın kendisini iki kocalı bir şekilde gördüyse bu rüyadan çeşitli anlamlar çıkarılabilir. Bu durumda kadının sahip olduğu aile içerisinde birtakım anlaşmazlıklar ve kavgalar olduğunu aile içi huzurun azaldığını söylemek mümkündür. Rüyada iki koca görmek aile içerisinde yaşanan bazı fikir ayrılıklarına ve küçük kırgınlıklara delalettir.

Rüyada koca görmek

Bazen rüyada koca görmek oldukça sevindirici bir haber alınacağına işarettir. Aynı zaman rüyada görülen koca kadının saklamış olduğu duygularının ya da mallarının bir şekilde açığa çıkabileceğine işarettir. Koca hayırlı bir haber olarak tanımlanır. Kadının çok uzaklardan beklediği ve uzun zamandır görmediği bir sevdiği hakkında alabileceği haber olarak müjdelenir.

Kocasını yanında görmek

Bir kadın uzaklara göndermiş olduğu kocasını rüyasında yanında görüyorsa bu hayırlı bir haberdir. Yakın zamanda kocasının sağlığı ve işleri hakkında olumlu bir haber alacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin kocasını yanında görmesi gurbette çalışan ya da yaşayan kocanın kısa bir süre içerisinde karısının yanına geleceğine işarettir.

Rüyada kocasının aldattığını görmek

Bir kadın rüyasında kocasının kendisini aldattığını görüyorsa bu durumda rüya hayra yorulabilir. Rüya sahibinin kocasının sadık bir adam olduğunu ve karısına olan hislerinin oldukça güçlü olduğunu söylemek mümkündür. Bir adam karısını aldatıyorsa gizli bazı sırların açığa çıkarak kişilerin hayatlarında farklı gelişmelerin yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada karı koca

Bir rüya içerisinde görülen karı koca tamamlanan bir bütünü ifade etmektedir. Ayrıca hayra yorulur. Rüya yorumcuları tarafından rüyada görülen karı koca eşler arasında görülen uyumu ifade etmektedir. Ayrıca kişilerin işleri bakımından büyük bir yükselişe girdiklerini bu nedenle oldukça iyi bir dönemden geçtiklerini söyleyebiliriz.

 Rüyada eski koca

Rüyada görülen eski koca çoğu zaman hayra yorulur. Bazen yaşanılan ve paylaşılan sevginin yansıması olarak ifade edilebilir. Bazen de eski kocanın arkanızdan yaptığı dedikodu ve gıybet olarak ifade edilebilir. Bu durumda eski koca bazı durumlarda hayra yorulduğu gibi bazı durumlarda arkanızdan yapılan çirkin söylemlerin ve iftiraların dolayısıyla yaşanacak üzücü olayların bir yansımasıdır.

Genel olarak rüyada görülen koca hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada koca görmek uzun zamandır gelmesi beklenen bir haber ve müjdeyi simgeler. Ayrıca rüyada görülen koca ikili ilişkilerinizde yani evliliğinizde yaşayabileceğiniz sorunları ifade eder. Rüyada görülen iki adet koca yakın zamanda aileniz içerisinde yaşanılacak önemli bir fikir ayrılığını sembolize eder. Bekar bir kızın kocası olduğunu görmesi yakın zamanda etrafında belirebilecek bir kısmetin habercisidir. Eski koca ise bazı olumsuzlukları çağrıştırabilir. Bu durumda eskilerden kalacak bir üzüntü duyum ya da size atılan bir iftira canınızı sıkabilir. Kocasının öldüğünü gören bir kişi kocası tarafından daha büyük bir sevgi ile kucaklanarak beklemediği bir sürprizle ödüllendirilecektir. Rüyada koca görmek hayırlı bir rüyanın habercisi olarak ifade edilir.

Rüyada görülen kocanın psikolojik anlamı

Rüyalar psikolojimizin altında yatan çeşitli gerçekleri ya da istekleri bizlere ulaştırmak için bir kesit niteliğindedir. Rüyada görülen koca sevindirici ve mutlu bir haberi ifade eder. Bu durumda kişinin mutlu olabilmek için bir haber beklediğini ve bunun için umutlandığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda ölmüş bir koca kadının beklemediği bir sevgi ya da hediyeyle karşılaşacağını bildirir. Bu durumda kişinin evliliğinde kocasından birtakım çabalar beklediği ve bu durumda karşısındakinin sevgisinden emin olmak istemektedir. Bu durum kişinin sevgi yönünden bir beklenti içerisine girdiğini ifade eder.

Rüyada görülen karı koca evliliklerdeki ve ilişkilerdeki uyumu temsil eder. Bu durumda kişinin karşısındaki ile büyük bir uyum içerisinde olduğunu bu duruma verdiği önemi ve bunun için göstermiş olduğu çabaların varlığından söz edebiliriz. Bekar bir kızın rüyasında evli olduğunu görmesi yakın zaman içerisinde evlenmek istediğini ve bunun için çevresindeki olan bitenleri büyük bir dikkatle incelediğini söyleyebiliriz. Rüyasında kendi kocasını görmek uzun zamandır beklediği birinin gelmesine delalettir. Bu durumda kişi hakkında özlediği birileri olduğu şeklinde yorumlar yapabiliriz.

Rüyasında kendisini aldatan bir kocası olduğunu gören kadın ilişkisine olan güvenini bir kez daha gözden geçirmektedir. Karşısındakine olan inancını düşünüp tartarak ilişkisi hakkındaki gerçekleri göz önünde bulundurmaktadır. Rüyasında eski kocasını gören bir kadın için geçmişin bazı izleri hala tazeliğini korumaktadır. Bu durumda eski kocasının kendisine yaşattıkları kötü anları düşünerek büyük üzüntüler yaşadığını bu konu hakkında oldukça fazla düşündüğünü anlayabiliriz. Uzakta bulunan kocasını rüyasında yanında gören bir kadının kocasını çok fazla özlediğini ve onun gelmesi için çeşitli hayaller kurduğunu kendisini bu şekilde avuttuğunu mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşamak istediğini anlayabiliriz.

Rüyada görülen kocanın çeşitli anlamları vardır. Rüyaların anlamlarını doğru bir şekilde çıkarabilmek için rüyaları en doğru şekilde analiz etmek gerekmektedir. Bu sayede rüyaların bizlere neler anlatmak istediğini kolaylıkla anlayabiliriz. Bu durumda görülen bu küçük kısa kesitleri doğru bir şekilde yorumlayabiliriz. Bilinçaltımızı yansıtan rüyalar bizim düşüncelerimiz karakterimiz ve hatta isteklerimiz hakkında çeşitli uyarılarda bulunmaktadır. Tüm bunları dikkate almakta fayda vardır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koca Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. neriman (08 Mayıs 2014 saat: 09:00)

  iyi günler rüyamda oğlumla uyuyoruz bi tıkırtıya kalkıyorum eşimi uyandırmaya ışıkları açmadan gidiyorum sabah ezanı sonrası hava biraz aydınlık eşm yatağında değil erdal diye bağırıyorum ama sesim çok kısık zar zor çıkıyor sonra dışarı kapısından kafasından kapşüyoon olan biri anahtarla kapıyı açıyor erdal diyorum yüzüme bakıyor ama pis pis sırıtıyor konuşmuyor korkuyorum diyorum içeri baktığımda oğlumun yanında önce ölmüş babaannem onu görünce birden ayetel kürsi okuyorum o kayboluyor oğlumun yanında oğlum boylarında bi erkek bebek beliriyor el elele oyun oynar gibi gülüşüyorlar bense uyanmaya çalışıyorum içim sıkıntılı dua okuyorum ha tamam uyandım diyorum erdal diye tekrar seslenemeye çalışıyorum ama sesim gene çıkmıyor ve ben rüyadan uyanamadığımı anlayıp tekrar dua okumaya başlıyorum derken bir den uyandım

 2. sevda (15 Nisan 2014 saat: 16:18)

  rüyamda kocamlan hiç tanımadığım bi adamın ortasına oturmuş bi kadın gördüm konuşuyorlardı bende çok kıskandım kadını tutup çektim ordan tartıştık kadının tişörtünü yırttım kadın üzgün ama bi okadar sinirli bişekilde ayrlı bende kendi kendime sonra rüyada diyorumki ben kocamdan şüpelenirim ama okadından asla çokkorkuyordum o an orda kendimi öldürmek istedim öyle uyandım…

 3. gülcan (09 Mart 2014 saat: 01:17)

  Ruyamda dogum sancisi cektim sonra doktora sordum ben onceki sezerianda sanci cekmemistim(sezerianla dogum gercekte oldu)sonra birden bire kendimi digurmus gordum beyaz gecelik ve sabahlikla kalktim ve cok sasirdim ameliyatim acimiyordu.annem yanimda ve eski eşime (boşanmak üzereim) kızgın ben sordum nerede kocam annem dedi o cezali dişarıda beklesin .fakat ben hep aklımdan geçiriyorum nasıl çalışacam süt sagıcam anne çocugu bakacak fakat sevgilim anlar ben çocuk doğurduğumu oyle uyandım.

 4. Selma (05 Mart 2014 saat: 10:56)

  Esim ruyamda eve iki bayan arkadasinin gelecegini soyluyor.ikram hazırlıyorum. Kiyafet falan hazirlarken hemen kizlar geliyor. Bir tanesi hastaymis.esim sarisin olanindan mesaj aliyor bir kere daha görüştük lerinde sami olacaklarini soyluyor.esimde onunla gorusmeye gidiyor.ben cok agliyorum aglayarak ondan uzaklasarak deniz kenari bir yere gidiyorum
  Arkadasimla karsilasiyorum onunla eglenirken esim aklima gelmiyor. Ruyayi sanirim sabah namazindan coook sonra gördüm.

 5. ESİN (26 Şubat 2014 saat: 12:14)

  rüyamda kocam patronuymuş tanımadığım bi kadınla cinsel anlamda beraber oluyor ondan sonrada o çok profesyonel falan diyerek beni terk ediyor.ben çok ağlıyorum üzülüyorum ama konuyu kapatıyorum sonra kalabalık bi ortam gibi bi yerde yapma etme gel barışalım diyo ben istemiyorum onun sonucunda bi tanıdığımız arkadaşımız için bak senin inadından dolayı öldü mdiyo.çok alakasız ve saçma rüya ama çok merak ediyorum

 6. Kübra (01 Şubat 2014 saat: 10:24)

  Rüyamda eşimin öldüğünün haberiniz aldım ama cesedini görmedim yeni evliyim zaten ben ama çok ağlıyorum ben napıcam die kız kardeşim yanımda ınsallah hamileyimdir ondan bir parçam olsun istiyorum diyorum kız kardeşimin omzunda ağlıyorum o teselli ediyor beni. Kaynanalar arıyo artık oğlumuz öldüğü için evden çık dıyolar ben çok sinirleniyorum başkasıyla evlenmek istemiyorum onun evınde onun anılarıma yaşamak istiyorum hayır olsun ama çok korktum

 7. sümeyye (26 Ocak 2014 saat: 00:09)

  eşimle boşanmak üzereyiz 2 aydır ayrı yaşıyoruz. Rüyamda bi cafe gibi yerde karşılıklı oturuyoruz.Üstünde yeşil kazağı var. Konuşmaya başlıyoruz. Aslında birbirmizi çok sevdiğimizi ama anlaşamadığımızı söylüyo bende diyorumki alışmaya başladım sensizliğe zamanla ikimizde unutucaz … ne anlama geliyo bu rüya . sık sık rüyamda eşimi görüyorum çok düşünmektenmi oluyo bu

 8. münevver (07 Ocak 2014 saat: 02:54)

  rüyayı gören kişi annemdir.3 yıl önce vefat eden babamı annem rüyasında tamamen çıplak olarak görüp bol bol sabunlayıp yıkarken yine gerçekteki gibi ölüymüş saçlarını flan sabunlamış tam suyu kafasından başlayarak duruluyacakken aniden sırtüstü yatan babam yüzüstü dönmüş ama yine ölü tek hareketi o olmuş babamın annem durularken uyanmış. hiçbir konuşma flan yok .

 9. serpil (30 Aralık 2013 saat: 12:01)

  MERHABALAR. Rüyamda bir sınıfta ders dinliyordum arka arkaya derslere girip çıkıyorduk sınıf ortamı yani sonra matematik sınavı sonuçları için tanımadığım bir hoca kağıtları bırakmıştı arkadaşlar hocam şimdi bakabilirmiyiz diye bağırıyorlardı tamam bakın dedi bende aldım kağıdımı 98 almıştım çok mutlu oldum yalnız 127 falanda alan vardı sonra dışarı çıkarken liseden bir arkadaşım Rabiayı görmüştüm yanındakiyle konuşuyordu YUSUF(eşim).la serpil hala aynı düzelmediler diyordu. Biz bildiğimizden beri öyle onlar diyolardı yani sorunlu olduğumuzu söylüyolardı birbirlerine bende karşısına geçip sordum aynısını söyledi yanlış bişey söylemedim ki öyle değil mi ama dedi bende evet napıyım gittiği yere kadar gider dedim. Rüyam bu yorumlarsanız sevinirim ayrıca bu sene kpss sınavına giricem bu gördüğüm sunuç ne anlama gelir matematiklede sorunluyken.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: ,