RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocanı Görmek

Rüyada kocanı görmek, genellikle hayra ve yaşanılacak güzelliklere yorumlanır. Kocası ile birlikte mutlu bir hayat sürdüklerini gören kişi gerçek hayatında da huzurlu bir aile yuvasına kavuşur. Rüyada kocasını gören kimse, hiç beklemediği kişilerden yardım görür. Bu rüya genellikle her türlü sıkıntılardan kurtulma ve feraha erme anlamındadır. Rüyada kocasını kızgın görmek, birtakım hatalar işlemeye ve bu hatalardan dolayı aile hayatında da küçük tartışmaların çıkmasına işaret eder. Rüyada koca ile birlikte olduğunu gören kimseye rahmet ve bereket ulaşır. Kocası ile yolculuk ettiğini gören dünya hayatında büyük zenginlikler kazanır veya gerçekte yapacağı bir seyahat sonucunda eline büyük kazançlar ve menfaatler geçer.

Rüyada Koca İle Konuşmak

Rüyada koca ile konuşmak hayırlı haber alma anlamındadır. Bu rüyayı gören kimse sevineceği ve büyük bir kazanç elde edeceği havadisler ile hayatında büyük değişikliklere gider. Rüyada kocası ile muhabbet ettiğini ve tatlı tatlı konuştuğunu görenin aile hayatı huzurlu ve neşe içinde olur. Koca ile muhabbet edip sevgi sözcükleri söylemek, aranızdaki ilişkinin düzeleceğine ve eğer varsa sıkıntılarınızın bir son bulacağına delalet eder.

Rüyada Kocası İle Öpüşmek

Rüyada koca ile sevişmek, el ele tutuşmak veya onunla öpüşmek hep hayırlıdır. Helal ve kolay kazanca, kişinin yaşayacağı büyük mutluluklara, dünya hayatının zevkini ve eğlencesini tatmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında kocası ile aynı yatakta yatmak yakında bulunduğunuz durumdan çok daha hayırlı ve güzel bir duruma geçeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Kocanı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kocasını gören kimse, aile huzuru olan ve kocasına karşı derin bir sevgi besleyen bir kişidir. Bu rüya genellikle içinizdeki sevgiyi ve kocanıza karşı duyduğunuz muhabbeti yansıtmaktadır. Bazen de kocası ile arası bozuk olan kişilerin yaşadıkları pişmanlığın bir göstergesi de olabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!