RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocanın Aldatması

Rüyada kocanın aldatması, aile hayatında görülebilecek huzursuzluklara, bazı tartışmalara, eşler arasında problemlere ve sorunlara işarettir. Rüyasında kocasının kendisini aldattığını gören kişi, yakın çevresinden bazı zaralar görür ve bu rüya kişinin başına gelecek birtakım musibetlere de yorumlanabilmektedir. Rüyada kocasının kendisini yakın arkadaşı ile aldattığını gören, bir günaha karışır veya rüya sahibinin eşi büyük bir günah işler. Rüyada kocasının kendisini birden fazla kadınla aldattığını gören kimsenin, birçok düşmanı olur. Bu rüya dünyevi sıkıntılara, başınıza gelecek tatsız bir olaya, sizin yüzünüzden olmayan sebeplerden ötürü bazı kavgalar yaşamaya ve ayrılıklara da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kocasını Aldatmak

Rüyada kocasını aldatan kadın, gerçek hayatında büyük bir hata yapar ve bu hatası sonucunda aile yaşantısı etkilenir. Kocasını bir arkadaşı ile aldatmak büyük bir günah işlemeye, eşler arasında görevlerin yerine getirilmemesi sonucunda bazı tartışmaların çıkmasına, evinizde vuku bulan tatsızlıkların büyük bir çoğunluğunun sizin tarafınızdan gerçekleşmesine delalet eder. Rüyada kocasının haberi olmadan aldattığını gören kişi, herkesin arkasından iş çevirir veya kocasına haber vermeden bir yolculuğa çıkar.

Rüyada Kocası İle Tartışmak

Rüyada kocası ile tartışmak, gerçek hayatta eşlerin arasında sevgi ve saygı bağlarının olmasına, birbirlerini sevmelerine, aile yaşantısında huzur ve mutluluğa, oluşan sorunların kolaylıkla çözümüne yorumlanır. Rüyada tartışma ve kavga ile ilgili olaylar genellikle gerek hayatta sükûnete ve barışa, güzelliğe işaret etmektedir. Rüyasında kocası ile şiddetli bir kavga eden kişi, gerçekte ona karşı ilgili ve uyumlu bir eş olur.

Rüyada Kocanın Aldattığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya kişinin içindeki kocasını kaybetme korkusunu veya onu çok sevdiği için, başka bir kadına bakma endişesini yansıtmaktadır. Bu ve benzeri rüyalar bilinç altınızda bastırılmış bazı tedirginlikleriniz olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: