RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek

Rüyada kocasını başka kadınla görmek, kişinin eşinin işleyeceği büyük bir günaha delalet etmektedir. Böyle bir rüya gören kişinin eşi ile arası açılır. Bu rüya ailevi huzursuzluklara ve sıkıntılara da yorumlanabilmektedir. Rüyada kocasını başka bir kadınla basmak, rüya sahibinin eşinin yapacağı büyük hatalara ve bu hatalar sonucunda çekeceği sıkıntılara işaret eder. Rüyada, kocasının başka bir kadınla evlendiğini gören, eğer o kadını tanıyorsa ondan veya onun kocasından herhangi bir iyilik görür. Rüyasında kocasının kendisini aldattığını görmek, iç dünyasında birtakım korkular yaşar ve bu rüya kişinin hayatında meydana gelecek bazı sıkıntılara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kocasını Aldattığını Görmek

Rüyada kocasını aldatan kimse, gerçek hayatta günah işler ve bu günahı sonucunda sadece kendisi değil aile fertleri de etkilenir. Bu rüya özel hayatınızda yaşayacağınıza sıkıntılara, ailevi huzursuzluklara da yorumlanmaktadır. Rüyada kocasını en yakın arkadaşı ile aldatmak büyük bir ahlaksızlığa, karakterin bozukluğuna ve doğru yoldan ayrılarak birçok hatayı üst üste yapmaya işarettir. Rüyasında kocasını birden fazla erkekle aldatan kimse, peş peşe gelecek belalara, hem özel yaşamınızda hem de işinizde yaşayacağınız zorluklara yorumlanır.

Rüyada Kocasının Başka Bir Kadınla Öpüşürken Görmek

Rüyasında kocasını başka bir kadınla öpüşürken, sarılırken veya el ele görmek, kişinin kendisine olan güvensizliğinin ve kocası ile yaşayacağı bazı problemlerin göstergesidir. Böyle bir rüya bazen de eşinizle aranızdaki problemleri çözmeye, birbirinize olan sevgi ve saygınızın artmasına ve gerçek yaşamınızda güzel bir birliktelik yaşamanıza yorumlanır.

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmenin Psikolojik Tabiri

Genellikle her insan sevdiğini kıskanır ve onu kaybetmekten korkar. İşte bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, eşini çok sevdiği veya ona karşı güvensizlik duygularına sahip olduğu için, yalnız kalma ve aldatılma korkularına sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: