RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocasını Görmek

Rüyada kocasını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında girişeceği bir iş ya da bir çalışma için verilen sözlerin yerine getirilmemesi ve yapılan anlaşmaların bozulmasına delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında ortaya konulmak istenen büyük bir iş için çok sevilen bir kişi ile ortak olunacağına tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı ya da sosyal hayatı ile ilgili hiç beklemediği bir yerden çok güzel ve çok hayırlı bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada Kocasını Kıskanmak

Rüyada kocasını kıskanmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok istediği bir projeyi gerçekleştirmek için istemediği halde borç almak zorunda kalacağına alamet edilir.

Rüyada Kocasını Başkasıyla Görmek

Rüyada kocasını başkasıyla görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri eşini kaybetmek ile ilgili sıkıntıları olduğuna ve bu durumdan ötürü çok büyük endişelere sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kocasını Öpmek

Rüyada kocasını öptüğünü gören kişinin, eşi ile arasında çok büyük bir sevgiye sahip olduğuna ve birbirlerine olan duygularının hala devam ettiğine işaret edilir.

Rüyada Kocasını Başkasıyla Evlenmiş Görmek

Rüyada kocasını başkasıyla evlenmiş görmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntıya düştüğü bir sırada Allah’tan çok büyük bir yardım geleceğine ve gerçekleştirilmek istenen bir iş için bir tanıdıktan borç para alınacağına alamet edilir.

Rüyada Kocasını Dövmek

Rüyada kocasını döven kişinin, bir iş yaparken ve bir kişiye yardım ederken insanlara daha farklı şekilde yaklaşması gerektiğine ve davranışlarını ve hareketlerini değiştirmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Kocasını Hamile Görmek

Rüyada kocasını hamile görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük ve çok hayırlı haberler alacağına ve çok güzel günler göreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,