RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocasının Evlendiğini Görmek

Rüyada kocasının evlendiğini görmek, eğer kişinin kendisi ile evlenmişse aile saadetine ve mutluluğuna işaret eder. Rüyada kocasının başka bir kadınla evlendiğini gören kimse, birtakım sorunlar yaşar veya aile huzurunu bozacak insanlar ortaya çıkar. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, eşinizin alacağı cazip bir iş teklifine ve çalışma hayatında yükselip büyük kazançlar elde etmesine yorumlanmaktadır. Rüyada kocasının güzel bir kadınla evlendiğini görmek, parasal anlamda rahatlamaya, borçlarını ödemeye ve yeni bir meslek edinmeye delalet eder. Rüyada kocası ile evlenmek, yaşadığınız problemlerin son bulması anlamına gelmektedir.

Rüyada Kocasını Evlendirmek

Rüyada kocasını evlendirmek, aile hayatınızda genellikle sizin sözünüzün geçtiğini ve yaşadığınız huzur ve mutluluğun kaynağının sizin sabrınız ve dirayetiniz olduğunu göstermektedir. Bu rüya bazen de eşinize olan güveninizin tam olmasına ve birlikte uzun, güzel bir ömür yaşamanıza işarettir. Rüyasında kocasını tanıdığı bir kadınla evlendiren kimse o kadından veya eşinden büyük bir yardım görür. Kocasını tanımadığı bir kadınla evlendirmek ise, eşinizin kendi ailesi ile yaşayacağı probleme veya huzurunuzun bozulmasına neden olacak birtakım olaylara yorumlanmaktadır.

Rüyada Kocasının Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüyada kendi kocasını sevgilisi ile gören kişi, gerçek hayatında birtakım kuruntular yüzünden sıkıntı çekmekte ve aslında olmayan şeyleri olmuş gibi görerek boş yere üzülüp strese girmektedir. Bu rüya bazen de dikkatli olmazsanız kötü niyetli bazı kişilerin eşinizle aranızda problem çıkaracağına veya mutluluğunuzu bozmak için uğraşacağına işarettir.

Rüyada Kocasının Evlendiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle kocasını çok seven ve onu kaybetmekten korkan veya yaşanılan birtakım tartışmaların ardından kaybetme endişesi içinde bulunan kadınların gördükleri bir rüyadır. Psikolojik olarak kendinize güvensiz bir yapıda olduğunuzu ve bu nedenle de başka kadınların eşinizi kandırabileceği düşüncesi içinde bulunduğunuzu da göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,