RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre yorumlanmaktadır. Şayet kişi evliyse kocasının rüyasında öldüğünü görmesi iş ile ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerin olacağına ve beklenmedik bir zamanda sevindirici bir haber alınacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı ve dini inançları güçlü bir kimse ile tanışıp evleneceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüyasında kocasının öldüğünü gören bayanın evine uzak yoldan gelecek olan bir erkek misafir habercisi olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Ölen Kocasının Dirildiğini Görmek

Rüyada ölen kocasının dirildiğini gören kişi, bir misafir ağırlar. Bunun yanı sıra uzaktan gelecek olan sevindirici haber alınacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine işarettir. Rüyasında ölmüş kocasını temiz, pak kıyafetlerle ve sağlıklı bir şekilde canlı halde görmek, o ölünün ahiretteki mekanının güzel olduğunu ve nimetler içinde olduğuna delalet eder. Eğer tersi görülürse ölmüş kişi için tövbe etmeye ve Allah’tan ölüyü affetmesi için dua edilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Duymak

Hem gören kişi için hem de eşi için uzun ve sağlıklı bir yaşamın habercisi olarak yorumlanır. Sıkıntılardan uzak ve sağlıklı bir yaşama işaret etmektedir. Rüyada kocasının öldüğünü duyan kadın güzel ve hayırlı haberler alır. Gerçek hayatta da eşi ile muhabbetinin artacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Ölen Kocayı Gömmek

Çıkılacak uzun bir yolculuğun habercisidir. Aynı zamanda saklanması gereken sırların olduğuna da yorulur. Rüya sahibi kişinin, kimsenin bilmesi istemediği olayların üstünün kapatma çabası olarak da tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada gömülen ölüyü, kolay yoldan elde edilecek mal, mülk ve para sahibi olmaya da yorarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Filiz (15 Aralık 2016 saat: 10:27)

  Rüyamda esimin öldügünü ögreniyorum ama hic kimseye anlatmiyorum aradan iki gün geciyor kaynanam benim evimdeyken hastaneleri arayalim kocam ortalarda yok diyorum. Hastane de kocamin öldügünü söylüyor. Ben cok agliyordum. Öldügünün acisini cok ciddi cektim. Sonra kocamin kardesi benimle oyun oynamaya calisiyordu bende sol tarafimda kocami görüp daha da derinden agliyordum.

 2. kımsesız (29 Eylül 2016 saat: 07:07)

  ruyamda esımın oldugunu duyuyorum sıyah bı kefene sarılmıs ve yuzu acıktı beyaz bı arabamız var ve sıyah bı ortuyle ortuldugunu gordum yaklasmıyorum esıme yuksek bı yerden goruyorum sadece (bu arada esım 10 aydır cezaevınde)hamıle olduğumu soyluyolar bana ben uzuluyorum bu habere ne yapacagımı dusunuyorum

 3. Seda (24 Eylül 2016 saat: 08:14)

  Yeni bir eve taşınmışız ikimizde çalışıyoruz aşağı indik arabayla binanın arkasına geçtik arabanın arkası yaklaşık 3-4 katlık bir boşluk arabadan indik el frenini çekmeyi unutmuş eşim araba arka arka gitmeye başladı eşimde arabayı tutmaya çalışırken birlikte aşağı düştüler eşimin cesedi paramparça oldu. Yani vücudu dağıldı

 4. Yeşim (09 Eylül 2016 saat: 08:20)

  Ruyamda kocam ölmüşdu bn mezarin basinda hickira hickira agliyodum ama mezar annemlerin ewin önünde oluyo bi sonra baska bi yerde oluyo be mezarin usdunde cocuk giysileri oluyo ben bjzjm hayallerimiz wardj dje aglj bagiriyom sesim cikmiyo artik patronlarim geliyo aglama dje kendj ailem kayjnvalidemgil geliyo ama dinlemiyon kjyafetlere sarilip sarilip agliyom

 5. Ferize (20 Mayıs 2016 saat: 15:20)

  Sag olan kocam ölmüştü. Sonra biri ayagina karnina vurunca tekrar diriliyordu. Yüzü cok kötü bir haldeydi.tekrar ölüyordu ben aglamiyordum dua ediyordum kurtaracam onu dualar ile diyordum.olmemek için cok direnmisti o diyor melekler. Ben melekleri de goruyordum.araba uzerinden geçmiş ve kocam ölmüştü. Once o degil diyorlardi ama sonra o oldugunu ogreniyordum.

 6. hanım (22 Mart 2015 saat: 13:45)

  rüyamda hacca gitmistik hacda kuran ve dini kitapların hepsi yere atırmıs yada yakılmıstı hz aise nin mezarına gittik annem ve kardesim mezarın üzerine uzandı hacda bir esya gördüm yaslı adama hediye ettim daha sonra kuranları topladım hacda cok su vardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,