RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocasının Öldüğünü Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre yorumlanmaktadır. Şayet kişi evliyse kocasının rüyasında öldüğünü görmesi iş ile ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerin olacağına ve beklenmedik bir zamanda sevindirici bir haber alınacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı ve dini inançları güçlü bir kimse ile tanışıp evleneceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüyasında kocasının öldüğünü gören bayanın evine uzak yoldan gelecek olan bir erkek misafir habercisi olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Ölen Kocasının Dirildiğini Görmek

Rüyada ölen kocasının dirildiğini gören kişi, bir misafir ağırlar. Bunun yanı sıra uzaktan gelecek olan sevindirici haber alınacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine işarettir. Rüyasında ölmüş kocasını temiz, pak kıyafetlerle ve sağlıklı bir şekilde canlı halde görmek, o ölünün ahiretteki mekanının güzel olduğunu ve nimetler içinde olduğuna delalet eder. Eğer tersi görülürse ölmüş kişi için tövbe etmeye ve Allah’tan ölüyü affetmesi için dua edilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kocasının Öldüğünü Duymak

Hem gören kişi için hem de eşi için uzun ve sağlıklı bir yaşamın habercisi olarak yorumlanır. Sıkıntılardan uzak ve sağlıklı bir yaşama işaret etmektedir. Rüyada kocasının öldüğünü duyan kadın güzel ve hayırlı haberler alır. Gerçek hayatta da eşi ile muhabbetinin artacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Ölen Kocayı Gömmek

Çıkılacak uzun bir yolculuğun habercisidir. Aynı zamanda saklanması gereken sırların olduğuna da yorulur. Rüya sahibi kişinin, kimsenin bilmesi istemediği olayların üstünün kapatma çabası olarak da tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada gömülen ölüyü, kolay yoldan elde edilecek mal, mülk ve para sahibi olmaya da yorarlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!