RuyaTabirleri.com

Rüyada Kocayı Görmek

Rüyada kocayı görmek, uzun zamandan beri sıkıntılı zamanlar geçirilen iş hayatında, yakın bir zamanda alınacak hayırlı ve güzel bir haber sayesinde çok başarılı çalışmalara imza atılacağına, bu sayede büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına rivayet eder. Aynı zamanda, aile hayatında çok büyük sevinç yaratacak ve hayırlı gelişmelere vesile olacak bir olayın yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kocayı Kıskanmak

Rüyayı gören kişinin, içinden bir türlü çıkamadığı sorunlar ile sürekli cebelleştiğine, bu sebeple büyük sıkıntılar çektiğine ve üzüntüler yaşadığına ve bu durumdan kurtulmak için çok büyük bir inatla hareket ettiğine alamet eder.

Rüyada Kocayı Dövmek

İş hayatında zor dönemler geçiren eşine maddi ve manevi açıdan çok büyük destek sağlayan rüya sahibinin, eşinin içine düştüğü kötü durumlardan kurtulması ve üzüntülü ve kötü durumlara düşmemesi için her zaman yanında olacağına işaret eder.

Rüyada Kocayı Hasta Görmek

Rüya sahibinin kocasının, temizliğine ve beslenmesine çok dikkat ettiği ve düzenli, sinir ve stresten uzak ve mutlu bir hayat sürdüğü için herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına ve etrafındaki insanlara da sağlık konusunda çeşitli önerilerde bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Kocayı Öldürmek

Hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, işlemediği bir suç bir ya da yapmadığı bir şey yüzünden, kocasını suçlayacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Kocayı Hamile Görmek

İş hayatında yapılan bazı çalışmaların gerektiği şekilde ilerlememesinden ya da sonuçlanmamasından ötürü ortaklıkların bozulacağına ve bazı sorunlar yaşanacağına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!