RuyaTabirleri.com

Rüyada Köfte Görmek

Rüyada köfte görmek misafir ağırlamayı, onlara mükellef sofralar kurmayı, yemeyi ve yedirmeyi seven ev sahibine delalet eder. Fakat rüya sahibi yeme konusunda bazen ölçüyü fazla kaçırıp, mide ağrıları, karın ağrıları, kusma, bağırsak, sindirim problemleri ve hazım güçlüğü çekebilmektedir. Bu nedenle rüya sahibinin yeme konusunda kendini biraz frenlemesi gerektiği anlamın gelir.

Rüyada köfte görmenin genel anlam itibariyle gerçek hayattaki manası ile örtüştüğünü ve kişinin boğazına işaret ettiğini söylemek mümkündür. Aynı zamanda aşırı boğaz ve mide düşkünlüğü nedeni ile yaşanacak olan hastalıklar olarak yorumlanır.

Rüyada Köfte Pişirmek

Rüyada köfte pişirmek rüya sahibinin yemek kadar büyük bir gereksinimi olan bir diğer şeyin gerçekleşmesine ve rüya sahibinin arzusuna kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Köfte Yemek

Rüyasında köfte yediğini gören kişi, artık boyunu aşan sorunları ve içine attıkları nedeni ile daha fazla bu yükü taşıyamaz olacak ve bu nedenle kalbindekileri yüksek sesle söyleyerek duyulmasını sağlayacak ve içindekileri dökerek hafiflemiş olacak.

Rüyada Köfte Yapmak

Rüya sahibinin kurmaca olan şeylerin gerçek olmayacağına yani korktuğu şeyin başına gelmeyeceğine, boşu boşuna kendini yiyip bitirdiğini anlamasına işaret eder.

Rüyada Köfte Yoğurmak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan mutluluk verici gelişmelerdir. Rüyasında köfte yoğurduğunu gören kişi her şeyi geride bırakacak ve hayatında yeni bir sayfa açarak önüne bakacak diye tabir edilir.

Rüyada Köfte Almak

Basit bir yanlış anlaşılma sebebi ile rüya sahibinin biraz üzüleceği ama durumun anlaşılması üzerine içinin rahatlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Köfte Satmak

Rüya sahibinin misafir olarak bulunduğu bir toplantı ya da etkinlikte bir müşteri edinmesi ve hem ziyaret hem de ticaret yapmış olup, kara geçmesi olarak ifade edilir. Yani hayırlara delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: