RuyaTabirleri.com

Rüyada Köfte Pişirmek

Rüyada köfte pişirmek, kalabalık sofralarda misafir ağırlamak, sevilen kimselerle uyum içinde, keyifli zamanlar geçirmek demektir. Köfte pişirmenin sağlık bakımından bazı sindirim sorunlarına dikkat çekmesi nedeniyle kişide zaman zaman bu yönde rahatsızlıklar meydana geleceği konusunda da uyarıcıdır. Korkularının üstesinden gelmekte olan kişinin sınırlarını zorlayacak işlere son derece cesurca yaklaşacağını, sonuçtan pişmanlık duymayacağını tabir eder. Kendi mutfağında köfte pişiren kişiler muratlarına ererler. Başkasının mutfağında köfte pişirmek bol kazanç getirecek bir ortaklığa iştirak etmeye, tavada köfte pişirmek kendine ait bir işletme açmaya veya kurulan küçük bir şirketle ticarete atılmaya yorumlanır. Mangalda köfte pişirdiğini görmek çok uluslu bir firmada işe başlamak yahut yapılan işi büyütmek, daha fazla para kazanacak hale gelmek demektir.

Rüyada Köfte Yemek

Kendi yaptığı köfteyi yemek genellikle kimseye ihtiyaç duymadan yaşamak, gururlu kişiliğinden ödün vermemek demektir. Başkasının ikram ettiği köfteyi yemek, kısmetlerin açılacağına işarettir ki özellikle iş teklifi, kazançlı bir yatırım anlamlarına da gelir. Kişinin az sayıda dostunun olduğunu, herkese güvenmek konusunda dikkatli davrandığını ve genellikle özel yaşantısı konusunda son derece koruyucu olduğunu ifade eder. Rüyada köfte ekmek yemek ise iyileşmek, düşmanlara karşı güçlenmek, işlerde kazanç getiren yoğun bir döneme girmek anlamındadır.

Rüyada Köfte Satmak

Bir ziyaret esnasında hiç düşünülmemiş bir iş konusunda teklif almak demektir. Sahip olunan işin dışında kişiye ciddi gelir sağlayacak bir işin gündeme gelmesi ile yeni bir başlangıç yapılacağına, başkalarının sıkıntılarına karşı duyarlı davranarak örnek bir kimse haline gelineceğine delalettir.

Rüyada Köfte Pişirmenin Psikolojik Yorumu

Hayatın zorluklarına yönelik konularda kişinin kendisini daha güçlü kılabilmek adına bazı kararlar aldığını ve bu kararlar neticesinde yakın çevresini de genişletmek istediğini ifade eder. Kalabalık bir aile özlemi çekenlerin özellikle yakın arkadaş grupları veya sevdiği insanlarla birlikte vakit geçirdiklerinde psikolojik açıdan kendilerini çok daha iyi hissettiklerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!