RuyaTabirleri.com

Rüyada Köfte Yemek

Rüyada köfte yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok değer verdiği ve çok sevdiği kişilerden ortada hiçbir sebep yokken ihanet göreceğine, bu ihanet yüzünden uzunca bir zaman insanlardan uzak duracağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına ve bu durumun sağlığını bile çok kötü etkilemiş olacağına ve uzunca bir süre diğer arkadaşlarından da uzak duracağına tabir eder.

Rüyada Köfte Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, arkadaşları ile çok büyük sorunlar yaşayacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına alamet eder.

Rüyada Köfte Ekmek Yemek

Rüya sahibinin, kısa bir süre önce bir tartışma sırasında kalbini kırdığı sevgilisinden özür dileyeceğine ve bu sayede aralarındaki kırgınlığın ortadan kalkacağına, tekrar biraraya gelerek sorunlarını konuşarak halledeceklerine ve bundan sonra herhangi bir şekilde sorun yaşamayarak çok daha güzel bir şekilde bir ilişki yaşayacaklarına rivayet eder.

Rüyada Çiğ Köfte Yemek

Epey bir zamandan beri herhangi ilişki yaşamamış olan rüya sahibinin, karşısına çıkan bir kişiden çok etkileneceğine ve çok güzel bir ilişkiye başlamak için büyük bir adım atacaklarına ve birlikte çok mutlu ve huzurlu günler geçirerek çok güzel bir birliktelik yaşayacaklarına tabir eder.

Rüyada İçli Köfte Yemek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı olduğu bir dönemden kurtulacağına, sıkıntılarının son bulacağına, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, iş hayatında yeni kapıların açılarak, çok güzel ve refah içinde bir hayat yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayat içerisinde çok güzel şeylerle karşı karşıya geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köfte Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevgul bal (08 Temmuz 2014 saat: 15:52)

    bir katli yada iki katli bir insaat ev gordum kizimla birlikteyim ev in bir tarafi tamamen camdan kizima diyorumki kizim bu camdan herkes bizi gorur yada cami kirip eve girerler camin onunu beyaz carsaflarla camasirlarla kaptiyorum bu ruyadan sonra kendimi baska bir ruyada buldum bu sefer baska bir insaat evde buldum kizimla birlikteyim yine o evi temizleyip topluyorum bir suru kadin geliyor eve.kofte yogurmaya geldik diyolar onlar kofte yoguruyor ve ben de tadina bakiyorum.

  2. birgül karadağ (23 Mart 2014 saat: 11:18)

    rüyamda yolda yürürken yol kenarındaki lokanta önünde lokantanın masasında oturan bir bayan akrabamla karşılaşıyorum beni de davet etti ben oturmadım o sırada onun siparişi olan yemek köfte ekmek geldi bana ekmek arasına bir köfte koyup ikram etti aldım ekmek hafif yanıktı yedim çok lezetliydi tam o sırada hemen yakında bulunan ekmek fırınının bacasından buharla beraber ekmekler püskürmrye başladı o sırada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,