RuyaTabirleri.com

Rüyada Kök Görmek

Rüyada kök görmek, soyun devamına, evlat sahibi olma hevesine, aile saadetini arttıracak yeni bireylere tabir edilir. Bebek sahibi olmak anlamına gelir ve rüya sahibinin ağız tadı ile kendine göre yetiştireceği çocuklarına alamet eder. Rüyada kök görmek, kişinin kendisinden sonra neslini sürdürecek kişilerin varlığına rivayet edilir. Ailenin büyümesine ve kalabalıklaşmasına delalet eder.

Rüyada Ağaç Kökü Görmek

Rüyada ağaç kökü görmek de kök görmekle aynı anlama gelir. Çoğalmaya, dünyaya kök salmaya, neslini sürdürme gereksinimine ve içgüdüsüne işaret eder. Aile sayısının artmasıyla mutluluğun ve huzurun da artmasına tabir edilir.

Rüyada Pancar Kökü Görmek

Rüyada pancar kökü görmek, rüya sahibinin hayatını tamamen değiştirecek bazı köklü olayların ve yeniliklerin yaşanacağına kişinin de bu durumdan son derece memnun olacağına delalet eder.

Rüyada Meyan Kökü Görmek

Rüyada meyan kökü görmek, şifa bulmaya, iyileşmeye, güzelleşmeye ve hayır görmeye işaret eder. Dertlerden, sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmaya rivayet edilirken aynı zamanda kişinin bedenindeki ağrılardan da kurtulmayı başaracağına yorulur.

Rüyada Saç Kökü Görmek

Rüyada saç kökü görmek ya da saçı kökünden kopardığını görmek, dinden vazgeçmeye, iyi huylarını ve ahlaklı halini terk etmeye delalet eder. Rüya sahibinin haram olana el uzatacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Diş Kökü Görmek

Rüyada diş kökü görmek veya dişi kökünden çekip çıkarmak, rüyayı gören kişinin sevdikleri ile yakınlaşacağına ve daha çok samimiyet kuracağına tabir edilir. Yakın zamanda aile bireyleri ile bir araya gelmeye, özlem gidermeye ve bol bol sohbet edip eğlenceli zaman geçirmeye delalet eder.

Rüyada Filizlenmiş Soğan Görmek

Rüyada filizlenmiş soğan görmek aşk ateşine düşmeye ve birine tutku dolu aşk beslemeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!