RuyaTabirleri.com

Rüyada Kokain Görmek

Rüyada kokain görmek, rüyayı gören kişinin emek verdiği, sevdiği, onlar için fedakarlık yaptığı kimselerden yana hakkettiği ve beklediği karşılığı göremeyeceğine,  hayal kırıklığına uğrayacağına, üzüleceğine ve insanlara karşı güvenini kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi niyetlerine karşı, güzel ve temiz düşüncelerine karşın art niyetlerle, yalanlarla, riyalarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kokain Çekmek

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına neden olacak bazı tatsız olayların meydana geleceğine, ağzının tadının bozulacağına, hayatındaki bazı kimselerle yollarının ayrılacağına, onların gerçek yüzüyle karşılaşacağına ve kendisine ders olacak nitelikteki olaylara şahit olacağına alamet eder.

Rüyada Kokain Satmak

Rüyayı gören kişinin yanlış işler yapması nedeniyle ticarette zarar göreceğine, itibar, güç ve para kaybedeceğine, gözden düşeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına yorulur.

Rüyada Kokain İçmek

Rüyayı gören kişinin adını kirletecek, başını derde sokacak, gergin günler geçirmesine neden olacak bazı arkadaşlıklar edineceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, pişman olacağına ve bir süre insanlardan ve toplumdan kendini geri duracağına işaret eder.

Rüyada Kokain Almak

Rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve sorunlu günler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına, hakkı olandan mahrum kalacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, emeklerinin boşa gideceğine ve hüsrana uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada Kokain Bulmak

Rüyayı gören kişinin şanssızlık yaşayacağına, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına yorulur.

Rüyada Eroin Görmek

Rüyayı gören kişinin düzensiz, değişken ve tabiri caizse dalgalı bir hayatı olacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kokain Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Buse (08 Kasım 2014 saat: 09:52)

    Merhabalar. Ben rüyamda çok yakın bi kız arkadaşımla bi bitkiden Kokain topladığımızı gördüm. Bi ara çok topladık sonra ben dedim ki o kadar çok almayalım nasıl olsa sadece denicez. Sonra birazını bıraktık. Tekrar dışarı çıkıcaktık ama çok fazla bi şekilde yağmur yağmaya başladı.Başka bi arkadaşımızın babası bize şemsiye getiricekti fakat bize bulamamış kendine getirmiş bize bekleyin o zaman size de getiriyim dedi ve orda uyandım. En kısa zamanda tabirini bekliyorum. Sevgiler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,