RuyaTabirleri.com

Rüyada Kokarca Görmek

Rüyada kokarca görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yaşından ve konumundan beklenmeyen davranışlar sergileyen, iş yaptığı herkesi kendisi gibi anlayışlı, cömert ve iyi kalpli zanneden ve iş hayatındaki insanlar ile arasında bağ kurmayı seven biri olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, sevgi, saygı ve açıksözlülük ile yaşanan tüm problemlerin ve tartışmaların ortadan kalkacağına ve mutlu, huzurlu ve birlik beraberlik içinde yaşanabileceğine ve sorunların çözülebileceğine yorulur.

Rüyada Panda Görmek

Rüyada panda gören kişinin, yaşayacağı sorunları ve problemleri çözmek için oturup kafa yormasına, araştırmasına ve çözüm bulmasına tabir edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, hayatı sindire sindire yaşayan, her işi sükûnet içinde ve tadını çıkarta çıkarta yapan ve insanlar tarafından güzel karakteri ve yardımseverliğinden ötürü çok sevilen bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Panda Ayı Görmek

Rüyada panda ayı görmek, sosyal hayatta ve iş hayatında kötü ve insanları sömürmeye çalışan kişiler ile iş yapıldığına ve bu kişilerin büyük kötülükler yapıp kişiye bela getireceğine işaret edilir.

Rüyada Yavru Panda Görmek

Rüyada yavru panda görmek, rüyayı gören kişinin, insanlar arasında çocuksu davranışları ve sevimli halleri ile yer bulduğuna ve bu sayede insanlar tarafından çok sevildiğine yorulur.

Rüyada Anne Panda Görmek

Rüyada anne panda görmek, rüya sahibinin, yaşanan sorunları ve sıkıntıları çözmek için herkesin hoşuna gidecek, insanlar arasında uzlaşma sağlayacak ve sorunları hızlı ve derinlemesine çözecek bir orta yol bulacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Panda Görmek

Rüyada beyaz panda görmek, gönül ilişkilerinde çok kırılgan, saf ve temiz duygulara sahip ve her söylenen söze ve söylenecek en ufak yalana dahi inanabilecek kadar temiz kalpli bir kişi olunduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!