RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Koklamak

Rüyada koklamak, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatta göstereceği çabalar sayesinde başarıya ulaşacağına ve bu sayede duygusal olarak bir tatmin yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, yapılan işlerden ve girişilen çalışmalardan kazanılacak para ve mal ile bir ömür refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Güzel Koku Görmek

Rüyada güzel koku görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman sorunlar ile boğuşmasına rağmen aile hayatında ve sosyal hayatında son derece mutlu ve huzurlu olduğuna ve aile içinde neşenin ve sevginin hiç bitmediğine tabir olunur.

Rüyada Kötü Koku Görmek

Rüyada kötü koku gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu yüzden çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda, yapılan işlere hile karıştırıldığına ya da gerçekleştirilen projelerde üçkağıt yapıldığına işaret eder.

Rüyada Evinde Pis Koku Görmek

Rüyada evinde pis koku görmek, rüya sahibinin, huzur içinde yaşayıp kendi yağında kavrulan ailesi içinde parasal sorunların başgöstermesi ve komşular arasında yapılan dedikoduların da işin için girmesi ile sorunlar yaşanacağına ve bu sorunların eşleri boşanmaya kadar götüreceğine delalet eder.

Rüyada Etrafını Koklamak

Rüyada etrafını kokladığını gören kişinin, iş hayatı ya da sosyal hayatı ile ilgili hiç beklemediği ve yaşadığı sıkıntıları bitirecek bir haber alacağına tabir olunur.

Rüyada Bir Hayvanın Etrafını Kokladığını Görmek

Rüyada bir hayvanın etrafını kokladığını görmek, huzurlu bir yuvayı bozmak ve aileyi dağıtmak için söylenmiş dedikodulara ve çok büyük huzursuzluk yaratan söylentilere işaret eder.

 Rüyada Güzel Kokulu Birşey Koklamak

Rüyada güzel kokulu bir şey koklamak, üzerinde fazla durulmayacak bir hastalığa delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!