RuyaTabirleri.com

Rüyada Kokoreç Görmek

Rüyada kokoreç görmek, hayırlara alamet eder ve büyük şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına bu sayede hayata daha bir sıkı sarılacağına ve sevdiklerine de daha çok vakit ayıracağına işaret eder. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne gülmeye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kokoreç Yemek

Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına, elinin bollaşacağına, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibi büyük yatırımlar yapacak bu sayede zenginlik elde edecek, rahata ve ağız tadına kavuşacak demektir.

Rüyada Kokoreç Satmak

Rüyayı gören kişinin bir işletme sahibi olacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına ve artık sadece kendisi için çalışma şansını elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibi kendisine hayır ve kazanç getirecek, refah düzeyini arttıracak, onu darlıktan, zorluktan ve zahmetten kurtaracak işlere girecek ve muvaffak olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kokoreç Pişirmek

Rüyayı gören kişinin sevdiği bir meslek dalıyla uğraşacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, bu durumla doğru orantılı olarak da getiri sağlayacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ekmek Arası Kokoreç Yemek

Rüyayı gören kişinin elindeki sanatı ve bileğindeki altın bileziği sayesinde hiçbir zaman işsiz, parasız ve ekmeksiz kalmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yetenekleri, üstün başarıları, çalışkanlığı, hırsı ve azmi sayesinde emeklerinin karşılığını eksiksiz şekilde alacağına alamet eder.

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve kendisine hayır getirmeyecek kimselerle hareket edeceğine bu nedenle hem zarar edeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına hem de günahkâr olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!