RuyaTabirleri.com

Rüyada Koku Görmek

Rüyada koku görmek, iki yönlü anlama sahiptir. İlk anlam olarak, eğer duyulan koku güzelse, çok hayırlı haberlere yorulur. İş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine delalet eder. İkinci anlam olarak; eğer duyulan koku kötüyse, geçirilecek ağır bir hastalıktan ya da iş hayatında yaşanacak büyük bir sorundan ötürü rüya sahibinin iç huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada Koku Duymak

Rüyada koku duymak, hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin, hayatında değişikliklere gideceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine yorumlanır.

Rüyada Koku Koklamak

Rüyada koku koklamak, koku güzelse, aile yaşantısıyla ilgili güzel bir habere delalettir. Eğer koklanan koku kötüyse başa gelecek kötü bir olaya ya da aile ve akrabalarla ilgili alınacak kötü bir habere işaret eder.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, rüya sahibinin, yalnız başına sürdürdüğü hayatını çok sevmesine rağmen aşk hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin evlilik getireceğine delalet edilir.

Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi gören kişinin, iş ve aile hayatını derinden etkileyecek olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Aynı zamanda, aşk hayatında durgun bir döneme girildiğine ve uzunca bir süre kişisel yeteneklerin ve el becerilerinin gelişmesi için çalışılacağına işaret eder.

Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüyada parfüm hediye almak, aşk hayatında çekingen bir pozisyonda olunduğuna ve arkadaşların ve ahbapların bu konuda rüya sahibine yardımcı olmaya çalışacaklarına ve yardımları sayesinde çok istenilen bir kişiyle irtibata geçileceğine delalet eder.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüyada deodorant görmek, çok istenen bir işe girişip büyük atılımlar gerçekleştirmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koku Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sümeyye (24 Ağustos 2015 saat: 09:02)

    Rüyamda koku misk satan bi dükkândan çeyizime çok güzel kokan pahalı bir koku alıyordum
    Satıcı kadın Normal boyutta bir parfüm şişesine büyük bidondan döküyordu kokuyu bol bol hatta yerlere dökülüyordu ben düzgün tuttum parfüm şişesini güzelce doldu. Yorumlarsanız sevinirim Teşekkürler

  2. Nur (25 Haziran 2015 saat: 19:36)

    Büyük bir alışveriş merkezinin içinde calisiyormusum. …Burada yerden tavana kadar iki adet çapraz akvaryum var.icinde küçük büyük balıklar çok yoğun deil tabi normale yakın şekilde.akvaryumun birtanesinin üst kısmı açık diğeri ise kapalı buarada içeride bir kaç musteri varmış. .müşterilerden bitanesi açık olan akvaryumun içinden balık istediğini diğerinin neden kapalı olduğunu keşke olmasaydı diye bir konuşma geçiyor. ..daha sinda mağazanın bir bölümünde can uzun masa altında kokular var müşterinin biri yaklaşarak kokunun ismini soruyor…Yabancı bir terim kullanarak bir iki telavuzumden sonra üçüncü soylemem de ifade ediyorum.sise ise ince uzun mavi renkte bir sıvı müşteriye konuşma esnasında koku alamıyorum fakat güzel bir koku olduğu bilincinde tebessümle müşteriye tanıtiyordum. Müşteriye sol tarafından dönerek hafif tebessümle ilerleyip gitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,