RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Çantası Görmek

Rüyada kol çantası görmek, çanta yeni ise ele geçecek olan toplu bir paraya, beklenmedik bir yerden gelecek olan mala işaret eder. Rüyada kol çantası görmek aynı zamanda bir yolculuk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen çanta eski ise, geçim zorluğu çekileceğine, dirliğin bozulabileceğine delalet eder. Rüyada görülen çanta veya torba iş hayatınızda başarılı işlere imza atacağınızın da habercisidir. Çanta yırtık ya da delikse yatırım yapacağınız bir işte hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına tabir edilmektedir. Rüyanızda çantanızdan bir şey düşürdüğünüzü görürseniz, yakın zamanda girişeceğiniz işlerde başarı kazanamayacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kol Çantası Almak

Rüyada kol çantası almak, amaçlarınızı ve hedeflerinizi yerine getirebileceğinize aynı zamanda aileniz ile ilgili gururlanacağınız gelişmelerin olacağına işarettir. Kimi zaman sadece ferah bir yolculuk olarak yorumlanan çanta rüyaları, kimi zaman da sadece berekete yorulmaktadır.

Rüyada Alışveriş Çantası Görmek

Genel olarak iyi haberlere işaret eder. Ancak alışveriş çantasının içindekiler de ayrı olarak yorumlanmaktadır. Örneğin, içinde tüketilecek gıda ürünleri varsa paraya ve yararlı şeylere işaret ederken, içi boş olan bir alışveriş çantası bir uyarının da habercisi olabilmektedir.

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, saklanan gizli durumlara işaret eder.  Rüyada cüzdan bulmak, para kazanmaya, içi para dolu bir cüzdan şansınızın yükseldiği bir döneme gireceğinize, içi boş bir cüzdan ise şanssız bir döneme gireceğinize delalet eder. Rüyada para cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla fikir ayrılığı yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çanta çaldırmak, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğinin habercisidir. Ummadığınız bir anda karşılaşacağınız sağlık sorunları nedeniyle geçireceğiniz ciddi rahatsızlıkların olacağına işaret eder. Rüyanızda çantanızı çaldırdığınızı gördüyseniz, hedeflerinize kolay ulaşacağınıza ve işinizde yükselmek istediğiniz pozisyonlara yakın çevreden alınacak yardımlarla ulaşacağınıza ve bu durumun geçici olacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kol Çantası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Melek (16 Nisan 2016 saat: 12:52)

  Rüyamda çok güzel el çantası gördüm kızım elim den alacakken vermem dedim ama ısrarla ver dedi ama yinede vermedim parasını verdim ve çantayı aldım. Yolda yürürken bana sinirlenip benim yüzüme bakmadı ve eve geldik. Kızım o zaman bana da alacaksın o çantadan dedi ve ona almaya gittik

 2. Nuressu (26 Ağustos 2015 saat: 12:05)

  Slm.rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşım la kendi arabamın bagajınını başındayız birsuru çantam var ve içleri boş bir yere gidecekmişim bunlar kol çantası yanlız eski çok az,hepsi yeni bazılarının fermuarlarını açıyorum eskiler koyu renk yeniler açık renk.eski siyah arabamın arka bagajı erkek arkadaşım onları Alıp şimdi aldığım beyaz arabama koyduğunu söylüyor ben de bakmaya gidiyorum arkada arka kapıyı açıyorum küçük erkek ve kız Yığenim oturuyor kapıyı kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum bir türlü sonra beyaz Arabanım yan aynası bozulmuş onu tamir etmekle uğraşıyorum ama kapıyı bir türlü kapanmıyor açık kalıyor yanlız yeni aldığım arabamın yıpranmış görüyorum evlenmek üzre olan yeni ayrılmış erkek arkadaşım bir yerdeyiz beni Alıp bir evliyanın Mezarlığı’na götürüyor mezar BAŞINDA dua ediyorum ve adınında deli evliya OLDUĞUNU söylüyor bana sonra beni bir yere götürüyor ama üzerinde siyah yeni Kıyafetler var .tşkler yorum bekliyorum

 3. Ece (03 Temmuz 2015 saat: 09:55)

  Bir yerde yürüyorum böyle toprak bir okul yolu.öğretmenlerimde var elimizde pankartlar.küçük çocukları savunmak için. yanımda da ünlü bir bayan var güya benim öğretmenim saç uçları kıvırcık sarı saçlı bir bayan.sonra bi yerde yalnız kalıyorum hava çok karanlık.ve bir yer görüyorum oraya giriyorum bir sürü küçük çocuğun olduğu bir yer.merdivenlerden çıkıyorum ve yeni rugan açık mavi renginde bir çanta görüyorum çanta o sarışın bayana ait onu hatırlıyorum.ve arkamdan küçük bir çocuk geliyor çantayı bana veriyor ben almıyorum sahibi alsın diyorum ve çıkışı bulamıyorum küçük kıza soruyorum ve çıkıyorum oradan.sonra kendimi yine öğretmenlerimin yanında buluyorum.o sarışın bayana çantasını gördüğümü söylüyorum.ve o da telefonunu artık buna da ihtiyacım yok diyerek kırıyor.orda uyandım.

 4. Beyza (27 Haziran 2015 saat: 19:08)

  Rüyamda merkezdeyim saat 1 falan arkadaşımla buluşup alışveriş yapıcam bir şeyler almışım galiba babam beni bırakıyor bir yerde banka mı tam hatırlamıyorum babama bişey diyorum daha sonra baba bana bir 20 lik versene diyorum veriyor sevinyorum falan sonra gidyor babam merkez ama çok aydınlık mağazlara bakıyorum falan parlıyor parayı alıyorum cebime mi koyuyorum tam hatıtlamıyorum benim siyah kol çantam var onu takmışım ama içi dolu babam mayonu falanda al diyo bende tanam diyorum (yüzme kursuna gidicemde)çantamda can simidi falan var heralde çantamı kapatıyorum bakıyorum sonra baya büyük adamlar a falan laf yapıyorum 3 kişi takcak sanji falan diye öyle yardımvı olursanız sevinirim ^,^

 5. Fatma (16 Mayıs 2015 saat: 00:26)

  slm..rüyamda su yeşili bir çanta takmıştım koluma ve yanımda biri daha vardı ikimizin çantasının rengi aynıydı takılacak yeri ikimizinkide zincirdendi ve ben çok begenerek çantalara bakıyor ve koluma takıyordum..Umarım hayırlı bi rüyadır ve merakla cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

 6. zübeyde (24 Şubat 2015 saat: 10:54)

  Rüyamda halam da gördüm ama dönerken çantamı unutmuşum ve cüzdanım falan kalmış. Çantama değilde cüzdanıma üzülüyorum çünkü ne oaram var yanımda nede kartlarım çok üzülüyorumnve annemde var yanımda ona söylüyorum telaşla giidip almamız gerek paramda yok yola çıkmam gerek diyorum sonra birkaçgün sonra alırmışız gidip cüzdanıma kavuştuğuma seviniyorum ve hemen para çekiyorum kağıt paralardan alıyorum ve eve gidiyorum annemle birlikte tatlı yapmaya çalışıyorum ama beceremiyorum. Daha sonrada kendimi iki nehir arasında görüyoeum bir yanımda kardeşim bir yanımda ablam onlar yüzüyoe bense suya düşmeden geçmeye çalışıyorum çok az kalmıştıki uyandım

 7. öznur (15 Mayıs 2014 saat: 11:24)

  Rüyamda dershane hocam babaannemin evine geliyordu.Ev kalabalıktı,hatta kız arkadaşımda vardı ama hocam gelince arkadaşımı arkadan itekledim.

  Hocamın elinde kol çantası gördüm.sen bana şunu al bende sana çantayı vereyim diyordu.Daha sonra hocamın giydiği kot pantalonunu elimde gördüm.hocam erkek bu arada.Elimde kot pantalonla hocama birşeyler diyorum ama hatırlamıyorum tam olarak.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,