RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Çantası Görmek

Rüyada kol çantası görmek, çanta yeni ise ele geçecek olan toplu bir paraya, beklenmedik bir yerden gelecek olan mala işaret eder. Rüyada kol çantası görmek aynı zamanda bir yolculuk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen çanta eski ise, geçim zorluğu çekileceğine, dirliğin bozulabileceğine delalet eder. Rüyada görülen çanta veya torba iş hayatınızda başarılı işlere imza atacağınızın da habercisidir. Çanta yırtık ya da delikse yatırım yapacağınız bir işte hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına tabir edilmektedir. Rüyanızda çantanızdan bir şey düşürdüğünüzü görürseniz, yakın zamanda girişeceğiniz işlerde başarı kazanamayacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kol Çantası Almak

Rüyada kol çantası almak, amaçlarınızı ve hedeflerinizi yerine getirebileceğinize aynı zamanda aileniz ile ilgili gururlanacağınız gelişmelerin olacağına işarettir. Kimi zaman sadece ferah bir yolculuk olarak yorumlanan çanta rüyaları, kimi zaman da sadece berekete yorulmaktadır.

Rüyada Alışveriş Çantası Görmek

Genel olarak iyi haberlere işaret eder. Ancak alışveriş çantasının içindekiler de ayrı olarak yorumlanmaktadır. Örneğin, içinde tüketilecek gıda ürünleri varsa paraya ve yararlı şeylere işaret ederken, içi boş olan bir alışveriş çantası bir uyarının da habercisi olabilmektedir.

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, saklanan gizli durumlara işaret eder.  Rüyada cüzdan bulmak, para kazanmaya, içi para dolu bir cüzdan şansınızın yükseldiği bir döneme gireceğinize, içi boş bir cüzdan ise şanssız bir döneme gireceğinize delalet eder. Rüyada para cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla fikir ayrılığı yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çanta çaldırmak, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğinin habercisidir. Ummadığınız bir anda karşılaşacağınız sağlık sorunları nedeniyle geçireceğiniz ciddi rahatsızlıkların olacağına işaret eder. Rüyanızda çantanızı çaldırdığınızı gördüyseniz, hedeflerinize kolay ulaşacağınıza ve işinizde yükselmek istediğiniz pozisyonlara yakın çevreden alınacak yardımlarla ulaşacağınıza ve bu durumun geçici olacağına işaret etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: