RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Görmek

Rüyada kol görmek, aile bireylerinden erkek olan kişilere tabir edilir. Evin geçimin üstlenen, aileye kol kanat geren, çevresindekilerden de ekmeğini esirgemeyen, paylaşımcı, yardımsever, yüce gönüllü, geniş yürekli bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada kol görmek, rüya sahibinin özellikle de iş konusunda yalnız olduğuna, her işin ve zorluğun üzerinden tek başına gelmek durumunda kaldığına tabir edilir.

Rüyada Kol Kesilmesi

Rüyada kol kesilmesi çok kötü anlamlara gelir. Yas tutmaya neden olacak kadar kötü olayların yaşanacağına, rüya sahibinin can kaybı yaşamasına ve gözyaşının uzun süre kurumaz olmasına işaret eder.

Rüyada Kolun Kırılması

Rüyada kolun kırılması çok büyük uğursuzluktur ve rüya sahibinin başına büyük melanetlerin geleceği anlamına gelir. Geri dönüşü olmayan yollara girmeye, iyi olmayacak hastalıklara yakalanmaya tabir edilir.

Rüyada Kıllı Kol Görmek

Rüyada kıllı kol görmek, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine ve faturalarının birikeceğine işaret eder.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek, rüya sahibine sürekli dua eden, kendisinden hayır dualarını esirgemeyen, her şeyin en iyisine sahip olmasını isteyen ve onu gözünden bile sakınan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek rüya sahibinin kişisel olan işlerine işaret eder. Kişinin hususi konularda kararsız olduğuna ve belirsizlik yaşadığına bu belirsizliğinde kendisini öldürdüğüne yorulur.

Rüyada Kol Düğmeleri Görmek

Rüyada kol düğmeleri görmek, dik ve onurlu bir duruşa sahip olmaya, ne istediğini bilmeye, sorumluluklarını zamanında yerine getirmeye, işinde çok başarılı olmaya, düzene, disipline, kurulu işe ve hayata delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin ileride âlim olacağı yorumu da tabirler arasında yer almaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,