RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Görmek

Rüyada kol görmek, aile bireylerinden erkek olan kişilere tabir edilir. Evin geçimin üstlenen, aileye kol kanat geren, çevresindekilerden de ekmeğini esirgemeyen, paylaşımcı, yardımsever, yüce gönüllü, geniş yürekli bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada kol görmek, rüya sahibinin özellikle de iş konusunda yalnız olduğuna, her işin ve zorluğun üzerinden tek başına gelmek durumunda kaldığına tabir edilir.

Rüyada Kol Kesilmesi

Rüyada kol kesilmesi çok kötü anlamlara gelir. Yas tutmaya neden olacak kadar kötü olayların yaşanacağına, rüya sahibinin can kaybı yaşamasına ve gözyaşının uzun süre kurumaz olmasına işaret eder.

Rüyada Kolun Kırılması

Rüyada kolun kırılması çok büyük uğursuzluktur ve rüya sahibinin başına büyük melanetlerin geleceği anlamına gelir. Geri dönüşü olmayan yollara girmeye, iyi olmayacak hastalıklara yakalanmaya tabir edilir.

Rüyada Kıllı Kol Görmek

Rüyada kıllı kol görmek, sıkıntı ve sorun anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine ve faturalarının birikeceğine işaret eder.

Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek, rüya sahibine sürekli dua eden, kendisinden hayır dualarını esirgemeyen, her şeyin en iyisine sahip olmasını isteyen ve onu gözünden bile sakınan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek rüya sahibinin kişisel olan işlerine işaret eder. Kişinin hususi konularda kararsız olduğuna ve belirsizlik yaşadığına bu belirsizliğinde kendisini öldürdüğüne yorulur.

Rüyada Kol Düğmeleri Görmek

Rüyada kol düğmeleri görmek, dik ve onurlu bir duruşa sahip olmaya, ne istediğini bilmeye, sorumluluklarını zamanında yerine getirmeye, işinde çok başarılı olmaya, düzene, disipline, kurulu işe ve hayata delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin ileride âlim olacağı yorumu da tabirler arasında yer almaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (20 Mayıs 2014 saat: 08:28)

    mrb ben hamıleyım ve dun sabaha karsı rüyamda börek hamuru acıyorum annem yanımda bakıyordu ve bırden ıkı tane kol hamurun ıcınde dirseklere kadar kesılmıs kol anneme donup sorduğumda annemın sag kolunun olmadığını goruyorum protez takılmış yerıne bana bayramda kolumu kestıler 3 gun hast.de yattım dıyor bende ağlayarak uyandım bunun anlamı nedır sızce..bıde her rüyamda eskı bekarken oturduğumuz mahalleyle ılgılı rüyalar goruyorum …

  2. Tuğba (07 Nisan 2014 saat: 10:42)

    Rüyamda kolumun kesildiğini ve sadece derimin kaldığını neredeyse kolumun kopacağını gördüm o acıyı hissettim yaşadım yani.Sonra doktorun falan olmadığını tek çarenin bir bal türü olduğunu söylediler kuzenimin eşi de aynı zamanda kocası yani benim kuzenim için arıyor bu balı çünkü onunda kolu kesilmiş ama onunki tamamen kopmuş bu yüzden bulduğu balı bana getiriyor ve bunu sen kullan kocam için artık çok geç ona bi faydası olmaz diyor.Bu bal da çok nadir bulunan bir balmış ve rengi de o kadar güzeldiki babam balı alıyor ve koluma sürüyor ama ben kolumu tutuyorum sadece derime bağlıya koptu kopucak yani..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,