RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek hayatın her anını planlamak anlamına gelir. Kol saati zamanı ve olacak şeyleri işaret eder. Rüyada kol saati görmek kişinin yaşamaya çok önem verdiğine, bu nedenle zamanının her anını doğru kullanmaya ve her anını dolu dolu yaşamaya çalışmasına delalet eder.

Rüyada kol saatinin çalışmadığını, ya da zamanı yanlış gösterdiğini görmek kişinin işlerini çok ihmal ettiğine bu nedenle de zamanında yetiştiremediğine yorulur. Kişi işlerinin teslim edilmesi gereken zamana sadık kalmadığı için para ve zaman kaybedecektir. Rüyada çalışmayan kol saati, rüya sahibinin zamanı doğru kullanmadığına ya da önemsemediğine delalet eder. Rüyada saat pili gören kişi beyhude işlerin ve kendisine hayır gelmeyecek işlerin peşinde koşup, boşuna nefes ve zaman tüketen kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Kol Saati Hediye Almak

Rüyada kol saati hediye almak tek şekilde yorumlanmaz. Kişinin iş yerinden alacağı bir ikaz şeklinde yorumlanırken aynı zamanda geçmişte yapılan yanlışların gelecekte yapılmaması konusunda ihtimam gösterilmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kol Saati Takmak

Rüyada kol saati taktığını gören kişi düzenli, tertipli ve disiplinli yaşayan kişidir. Bu kişinin her işi planlıdır. Rüyasında kol saati takan kişi için aynı zamanda çok dakik olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kol Saati Almak

Rüyada kol saati satın aldığını gören kişi kendisi için disiplinli ve düzenli bir hayat kurma kararı alacak ve artık zamanı boşuna harcamayacak demektir.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyada saatin sesini ya da çaldığını duymak, rüya sahibinin alacağı hayırlı bir davete ya da teklife işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek plan ve projelerin istendiği yönde ilerleme göstermesi ve rüya sahibinin hayrına sonuçlanmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!