RuyaTabirleri.com

Rüyada Kola Görmek

Rüyada kola görmek, rüya sahibinin içini ferahlatacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına bu sayede de esenlik içinde olmasına delalet eder. Rüya sahibi beklediği müjdeli haberleri alacak, yüzü gülerken kafası ve içi de rahat edecek demektir. Rüyada kola görmek, hayırlı ve güzel olana işaret eder. Bu rüya, bazen de basına gizli tutulan bir devlet işine ya da kapılar arkasında görüşülen ve sadece sonucu açıklanan konulara tabir edilir.

Rüyada Kola İçtiğini Görmek

Rüyada kola içtiğini görmek, rüya sahibinin iç dünyasını güzelleştiren ve zenginleştiren olaylar yaşamasına delalet eder. Kişi dünyasını daha fazla genişletmek ve bilge kimse olmak niyetindedir bu nedenle her bulduğu fırsatta okumaya, yeni yerler görmeye çalışıyor demektir.

Rüyada Kola Şişesi Görmek

Rüyada kola şişesi görmek, lüks bir hayatın, ününün, şan ve şöhretin işaretidir. Rüya sahibi için hayalini bile kuramayacağı kadar büyük bir zenginliğin ve saygınlığın sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Kola Almak

Rüyasında kola aldığını gören kişi, malının ve parasının üstüne ekleyerek, maddi imkânlarını çok daha fazla hale getirecek ve yaşlandığında koca bir servetin sahibi olacak diye yorumlanır.

Rüyada Buzlu Kola Görmek

Rüya sahibinin alın teri ve bilek hakkı ile kazandığı, hile, fesat ya da haram karışmamış olan ekmek parasında delalet eder. Kişi, ekmeğini onuru ve şerefi ile kazanmanın huzuru ile doludur ve bu sayede soğan ekmek yediğinde bile kendisine adeta kebap gibi geliyordur diye ifade edilir.

Rüyada Kola Dökmek

Rüyasında kola döktüğünü gören kişinin çok öfkeleneceği sözler duyacağına ve durumu bir türlü kabullenemeyeceği için kolay kolay yatışmayacağına işaret eder. Rüya sahibi duyduğu sözler karşısında çok hırslanacak ve çok stresli günler yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kola Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ahmet celik (06 Ekim 2014 saat: 12:07)

    ruyamda pastanede calisiyordum musteriler kahvalti beklerken birden kola kamyonu geldi ama yan pastaneye geldi bizde bekledik ama gelmedi . Sonra bir deniz gordum fici fici kolalari denize dokuyolar sonra sevgilim ben sevgilimin kiz arkadasi ve o kizin erkek arkadasi markete giriyoruz sigara aliyoruz ve pastanede kahvaltiyla ayni anda 4 kuru pasta siparis ediyoruz kahvalti bitiyor o kizin sevgilisi bana sigara uzatiyor ben tam alirken aklima cebimdeki paket geliyor ve almadan o sigarayi cebimdekini cikariyorum iciyorum sigarami . Sonra bodrum katina iniyorum tek basima korkuyorum yuruyorum yuruyorum bu bodrum kat kismini 3 defa gordum birinde sigara icerken yuruyordum sesler geliyor ben devam ediyorum bir odaya giriyorum sandik var icinde kiyafet var onun icin gelmisim bu kadar acaba anlami nedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,