RuyaTabirleri.com

Rüyada Kola Görmek

Rüyada kola görmek, rüya sahibinin içini ferahlatacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına bu sayede de esenlik içinde olmasına delalet eder. Rüya sahibi beklediği müjdeli haberleri alacak, yüzü gülerken kafası ve içi de rahat edecek demektir. Rüyada kola görmek, hayırlı ve güzel olana işaret eder. Bu rüya, bazen de basına gizli tutulan bir devlet işine ya da kapılar arkasında görüşülen ve sadece sonucu açıklanan konulara tabir edilir.

Rüyada Kola İçtiğini Görmek

Rüyada kola içtiğini görmek, rüya sahibinin iç dünyasını güzelleştiren ve zenginleştiren olaylar yaşamasına delalet eder. Kişi dünyasını daha fazla genişletmek ve bilge kimse olmak niyetindedir bu nedenle her bulduğu fırsatta okumaya, yeni yerler görmeye çalışıyor demektir.

Rüyada Kola Şişesi Görmek

Rüyada kola şişesi görmek, lüks bir hayatın, ününün, şan ve şöhretin işaretidir. Rüya sahibi için hayalini bile kuramayacağı kadar büyük bir zenginliğin ve saygınlığın sahibi olması anlamına gelir.

Rüyada Kola Almak

Rüyasında kola aldığını gören kişi, malının ve parasının üstüne ekleyerek, maddi imkânlarını çok daha fazla hale getirecek ve yaşlandığında koca bir servetin sahibi olacak diye yorumlanır.

Rüyada Buzlu Kola Görmek

Rüya sahibinin alın teri ve bilek hakkı ile kazandığı, hile, fesat ya da haram karışmamış olan ekmek parasında delalet eder. Kişi, ekmeğini onuru ve şerefi ile kazanmanın huzuru ile doludur ve bu sayede soğan ekmek yediğinde bile kendisine adeta kebap gibi geliyordur diye ifade edilir.

Rüyada Kola Dökmek

Rüyasında kola döktüğünü gören kişinin çok öfkeleneceği sözler duyacağına ve durumu bir türlü kabullenemeyeceği için kolay kolay yatışmayacağına işaret eder. Rüya sahibi duyduğu sözler karşısında çok hırslanacak ve çok stresli günler yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: