RuyaTabirleri.com

Rüyada Koli Görmek

Rüyada koli görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanan bir sorunun çözülmesi ya da iş hayatı için yapılacak bir toplantıdan ötürü çok uzak bir yere bir yolculuk yapılacağına, bu yolculuk sayesinde çok daha yeni fikirlere sahip olunacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, bu kişilerden fikir alınacağına ve dönüşte çok hayırlı ve başarılı işlerin gerçekleştirilmesi ve sorunların hayırlı ve kolayca halledilmesi için çok büyük adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada Koli Taşımak  

İş hayatındaki bir sorunun çözümü için çıkılmış olan bir yolculuktan çok büyük ve verimli fikirler ile dönüleceğine, bu sayede çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada Koli Yapmak 

Uzun zamandan beri sıkıntı yaşanan iş hayatında çok büyük zararlar edileceğine, bu sorunların ortadan kaldırılması için yakın bir zamanda çıkılacak bir yolculuktan sonra yapılacak bir ortaklık ile büyük bir rahatlık yaşanacağına, sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Koli Hazırlamak

İş hayatında yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, çok büyük emekler vererek kazandığı bir miktar para ile iş hayatında son çare olarak bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan sonra çok büyük ve hayırlı atılımlar yapacağına ve büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada Koli Açmak 

Yapılan yolculuğun ardından uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşanmasına sebep olan sorunların çözüleceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına ve aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koli Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. engin (13 Aralık 2014 saat: 05:48)

    Rüyamda halamin oğlu tarafindan ağzı açık bir şekilde büyükçe bir kolinin içerisinde çiğ yeni kesilmiş et parçaları ve büyük iki damacana da zemzem suyunu evimize getirdiğini gördüm kapıyı annem açarak koliyi kucaklayip mutfağa bıraktığını gördüm. Şimdiden teşekkürler.

  2. canan (14 Ocak 2014 saat: 12:37)

    Eşim rüyasında bir evde kesilmiş inek başı ve ayakları görmüş duvarda kan varmış sonra oğlumla beraber ineğin üzerinden atlayıp geçmişler.
    ikinci rüyası bir yere tayin olarak gitmiş orada sanatkar bir askerle karşılaşmış orada çok iyi karşılanmış askerin döşüne rozet takmış sonra orada harita görmüş ne anlama geliyor cevap verirseniz çok sevinirim efendim. saygılar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,