RuyaTabirleri.com

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, zorluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının olumsuz yönde değişeceğine, aksiliklerin yaşanacağına, planların tutmayacağına ve hayal kırıklığına işaret eder. Kişi, geçim sıkıntısına düşecek, mal varlığını kaybedecek, üzüntüden hastalığa yakalanacak ve can derdine düşecek demektir. Rüyada kolonya görmek, hayır olarak değerlendirilmez, rüyayı gören kişinin başının derde gireceği, uğursuzlukların ve şanssızlıkların peşini bırakmayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada kolonya koklamak, şifa bulmaya, dertlerden, hastalıklardan ve borçlardan kurtulmaya işaret eder. Kişinin hafiflemesine, esenlik ve huzur bulmasına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlamasına, sevdikleri ile kucaklaşarak, özlem gidermesine yorulur.

Rüyada Kolonya Sürmek

Rüyada kolonya süren kişi toplumda itibar sahibi olacak, herkesin sevgisini kazanacak, ailesinin göğsünün kabaracağı kadar önemli ve büyük işlere imza atacak ve hayatı boyunca daima başarılı olacak demektir.

Rüyada Kolonya İçmek

Rüyada kolonya içmek haram mal olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hak etmeden, alın teri dökmeden, emek harcamadan, hazırdan kazanmanın planlarını yaparak, hile ve fesatla elde ettiği kazanca ve mal varlığına tabir edilir.

Rüyada Kolonya Şişesinin Kırılması

Rüyada kolonya şişesinin kırılması, maddi zarara uğramaya yorulur. Rüya sahibinin kazancından yana şansının ve kısmetinin kapanacağı, elinin dara ve yokluğa düşeceği, çok zor günler yaşayacağı ile açıklanır.

Rüyada Kolonya Almak

Rüyada kolonya almak, gönül işlerinden yana hayır görmeye ve mutluluk bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşacağı, muradına ereceği ve onunla bir ömür bahtiyar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kolonya Tutmak

Rüyada kolonya tutmak, rüya sahibinin güler yüzlülüğüne, alçak gönüllü oluşuna, yardımseverliğine ve candan oluşuna yorulur. Kişi, elinin uzandığı kadarıyla insan, hayvan demeden zor durumda olan kişilerin imdadına yetişmeye çalışan güzel bir kişi olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!