RuyaTabirleri.com

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya görmek, zorluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının olumsuz yönde değişeceğine, aksiliklerin yaşanacağına, planların tutmayacağına ve hayal kırıklığına işaret eder. Kişi, geçim sıkıntısına düşecek, mal varlığını kaybedecek, üzüntüden hastalığa yakalanacak ve can derdine düşecek demektir. Rüyada kolonya görmek, hayır olarak değerlendirilmez, rüyayı gören kişinin başının derde gireceği, uğursuzlukların ve şanssızlıkların peşini bırakmayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kolonya Koklamak

Rüyada kolonya koklamak, şifa bulmaya, dertlerden, hastalıklardan ve borçlardan kurtulmaya işaret eder. Kişinin hafiflemesine, esenlik ve huzur bulmasına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlamasına, sevdikleri ile kucaklaşarak, özlem gidermesine yorulur.

Rüyada Kolonya Sürmek

Rüyada kolonya süren kişi toplumda itibar sahibi olacak, herkesin sevgisini kazanacak, ailesinin göğsünün kabaracağı kadar önemli ve büyük işlere imza atacak ve hayatı boyunca daima başarılı olacak demektir.

Rüyada Kolonya İçmek

Rüyada kolonya içmek haram mal olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hak etmeden, alın teri dökmeden, emek harcamadan, hazırdan kazanmanın planlarını yaparak, hile ve fesatla elde ettiği kazanca ve mal varlığına tabir edilir.

Rüyada Kolonya Şişesinin Kırılması

Rüyada kolonya şişesinin kırılması, maddi zarara uğramaya yorulur. Rüya sahibinin kazancından yana şansının ve kısmetinin kapanacağı, elinin dara ve yokluğa düşeceği, çok zor günler yaşayacağı ile açıklanır.

Rüyada Kolonya Almak

Rüyada kolonya almak, gönül işlerinden yana hayır görmeye ve mutluluk bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşacağı, muradına ereceği ve onunla bir ömür bahtiyar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kolonya Tutmak

Rüyada kolonya tutmak, rüya sahibinin güler yüzlülüğüne, alçak gönüllü oluşuna, yardımseverliğine ve candan oluşuna yorulur. Kişi, elinin uzandığı kadarıyla insan, hayvan demeden zor durumda olan kişilerin imdadına yetişmeye çalışan güzel bir kişi olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kolonya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zehra (15 Ekim 2014 saat: 09:16)

    Merhaba. Benim rüyamda; kömürlüğün üzerinde otturuyodum sürekli inip çıkıyordum. Yanımda arkadaşım da vardı. Bir kız geldi nedenini bilmiyorum ama kavga ettik ben kızı dövdüm ve tam yere yatarken cebinden Çakı çıkardı ve ilk sol bacagimdan bir kaç kere sonra sağ bacagimdan bir kere yaraladi beni. Ben o sira da Ağlıyorum canım yandigi icin os da hala yanımda kolonyali pamukla yaralarimi siliyo ciddi düşündüğüm sevgilim ariyo nerdesin diyo anlatiyorum durumu geliyo beni hastaneye goturucekken kafami ceviriuorum buyucunun onunde buyu kuresi bana bakiyo ve evimizin arka balkonuna baktim sonra bayildim hastaneye giderken uyandim

  2. zeynep (10 Ekim 2014 saat: 11:15)

    Merhabalar abimin biri 4 yaşında diğeri 3 aylık iki erkek çocuğu var ruyamda onları gördüm bebek olan abisiyle oynuyordu kolonya bidonunun kapağınin açık olduğunu gördüm korktum bebeğin yüzünü vücudunu yikadim yengemede seslendim gel hemen acil diyorum evdekiler duymasın diye baska bişey söyleyemiyorum çok korkmuştum yengemde bi türlü yanıma gelmiyor uzanmış tv izliyor bağırdım çağırdım deliye döndüm sesim kısıldı anında konuşuyorum sesim cikmiyo o an bebeğin dudakları morarmaya başladı o korkuyla uyandım yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,