RuyaTabirleri.com

Rüyada Kolsuz Görmek

Rüyada kolsuz görmek, hayır demektir. Büyük ve önemli girişimler yapmaya, insanların sevgisini kazanmaya, onların dualarına hâsıl olmaya, yetenek, beceri ve işinde yeterlilik belgesi kazanmaya, bilgili, donanımlı kimse haline gelmeye, bilir kişi unvanına layık bulunmaya ve işinde yükselemeye rivayet edilir. Mesleki tecrübelerin artması sayesinde, kariyerin, vizyonun ve iyi izlenimin de daha etkili olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kolsuz Olduğunu Görmek

Rüyanın tam aksine çaresiz hallerden kurtulmaya, çözümlere ve çarelere ulaşmaya, şifa bulmaya, iyileşmeye, canlanmaya, tazelenmeye, moral bulmaya, işinde verimlilik göstermeye, ehil hale gelmeye ve amaçlarına yavaş yavaş yaklaşmaya yorulur.

Rüyada Kolsuz Adam Görmek

Başarılı olmaya, rakiplere ve düşmanlara galip gelmeye bu sayede üstünlük elde etmeye, güçlenmeye, ekonomik rahatlığa ulaşmaya rivayet edilir ve kişinin kendisini zayıf ve yetersiz gördüğü noktalarda ve alanlarda geliştireceğine, bu sayede kendisine olan özgüveninin de artacağına rivayet edilir.

Rüyada Kolsuz Kazak Görmek

Eksiklerin ve ihtiyaçların karşılanmasına, kötü halin bitmesine, yokluktan, fakirlikten, bolluğa, berekete ve zenginliğe geçilmesine ve iyi hal içinde olmaya, yeni mallar edinmeye, daha rahat şartlarda yaşamaya ve yaşam kalitesinin de artacağına işaret eder.

Rüyada Kolsuz Erkek Görmek

Branşında ve işinde uzmanlaşmaya, kendi alanında en iyisi olmaya, yeteneklerini geliştirmeye, ilgi alanlarını genişletmeye, daha fazla okumaya, daha fazla gezmeye, görmeye, bu sayede ilim irfan sahibi olmaya ve bilge kimliğine kavuşmaya yorulur.

Rüyada Kolsuz Bacaksız Adam Görmek

Hayır olarak kabul edilir. Umutların gerçekleşmesi, hedeflerin tutturulması, plan ve projelerin işe yaraması sayesinde ticaret ehli olmak anlamına gelir. Her konuda bilgi sahibi olacak kadar kültürlü olmaya, söz hakkı edinmeye, diplomalı olmaya, hobilere ağırlık vermeye, kendini geliştirmeye ve ideallerine daha fazla yakınlaşmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: