RuyaTabirleri.com

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada koltuk altı kılı görmek, yeni oluşacak iş imkanları ile kişinin mevcut durumunda iyileşme olacağına ve daha çok kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda uzunca bir süredir hasreti çekilen bir ilişkiye yelken açılacağına ve yıldızın parlamasına da delalettir. Rüyada koltuk altı kılı görmek olumsuz olarak, yaşanılan bir durum nedeni ile yakın çevreden bir kimsenin düşmanlık besleyeceği anlamına da gelir. İslam alimleri, bu rüyayı gören kişinin yaptığı hataları düzeltmesi gerektiği konusunda bir uyarı olarak alması gerektiğini de söyler.  Bin bir güçlükle elde edilecek bir zaferin de habercisidir. Görülen kıllar siyah ise, sağlık ile ilgili üzücü bir haber alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Tıraş Etmek

Rüyasında koltuk altını tıraş ederken gören kimse zengin olur ve parasını sürekli olarak gayrimenkullere yatırarak harcar. Bu şekilde rüya gören zengin kişinin parası mal alarak azalırken, fakir olan kimse böyle bir rüya görürse de, gün günden zenginleşmeye başlar. Rüyasında koltuk altını tıraş eden erkek ve kadın, evli iseler eşlerinin hayırlı işlerine şahit olurlar.

Rüyada Uzun Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyasında uzun koltuk altı kılı gören kişinin ömrü uzun olur ve sağlığı da her daim iyidir. Kılların uzunluğu ömrün uzun olmasına yorulurken kısa kıllar da kişinin ömrünün kısa olacağına işaret ettiğinden aksi yorumlar söz konusudur.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada görülen kıl zenginliğe, paraya, mala ve mülke işaret ettiği gibi, aynı zamanda kişinin ömrünün uzunluğuna ve sağlığına da yorulur. Anormal ölçüde görülen kıl ise kişinin yeni borçlar edineceğine, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına yorulur. Rüyada görülen kıl kişinin mutlu geçireceği bir ömre ve rüyasında gördüğü kıl miktarı kadar eline mal ya da para geçeceğine de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru (13 Temmuz 2016 saat: 01:17)

    Rüyamda koltuk altında bir sivilce gördüm kırmızı kalp şeklindeymiş üstüne kıl varmıs sıktım sivilceyi içinden önce beyaz sonra tırtıl gibi bir irin cıkıyor sıktıkça uzuyor en sonundada bir pipet gibi uxundada bir pilastık parcası var o cıkıyor ve cok şaşırıyorumm

  2. aziza (07 Nisan 2015 saat: 11:02)

    Rüyamda havuz gibi bir yerde yüzüyoruz bi oğlan var erkek arkadaşım gibiymiş koltuk altımda çok uzun uzun kıllar var o bana kızıyor traş etsene falan diye zorunan tıraş etmeye çalışıyor ve ben istemiyorum ondan kaçıyorum polişpolisleri gördüm onlara şikayet etmeye başladım 4 aylık hamileyim ben diye ama gerçektende 4 aylık hamileyim. Bunun anlamı ne oluyor bilgi verirseniz sevinirim çok teşekkür ederim

  3. pucca1073 (03 Şubat 2015 saat: 14:20)

    Rüyamda sevdiğim çocuğun bizden 5-10 yaş büyük kuzeni (beni tanıyo) kendimi o adamın koltuk altını tıraş ederken gördüm. ama ondan iğreneceğimi düşündü gerçek hayatta bakımlı ve çok temiz bi adamdır ama ben hiç iğrenmeden temizliyordum oda mutlu oluyo gibiydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,