RuyaTabirleri.com

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyada koltuk altı kılı görmek, yeni oluşacak iş imkanları ile kişinin mevcut durumunda iyileşme olacağına ve daha çok kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda uzunca bir süredir hasreti çekilen bir ilişkiye yelken açılacağına ve yıldızın parlamasına da delalettir. Rüyada koltuk altı kılı görmek olumsuz olarak, yaşanılan bir durum nedeni ile yakın çevreden bir kimsenin düşmanlık besleyeceği anlamına da gelir. İslam alimleri, bu rüyayı gören kişinin yaptığı hataları düzeltmesi gerektiği konusunda bir uyarı olarak alması gerektiğini de söyler.  Bin bir güçlükle elde edilecek bir zaferin de habercisidir. Görülen kıllar siyah ise, sağlık ile ilgili üzücü bir haber alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Tıraş Etmek

Rüyasında koltuk altını tıraş ederken gören kimse zengin olur ve parasını sürekli olarak gayrimenkullere yatırarak harcar. Bu şekilde rüya gören zengin kişinin parası mal alarak azalırken, fakir olan kimse böyle bir rüya görürse de, gün günden zenginleşmeye başlar. Rüyasında koltuk altını tıraş eden erkek ve kadın, evli iseler eşlerinin hayırlı işlerine şahit olurlar.

Rüyada Uzun Koltuk Altı Kılı Görmek

Rüyasında uzun koltuk altı kılı gören kişinin ömrü uzun olur ve sağlığı da her daim iyidir. Kılların uzunluğu ömrün uzun olmasına yorulurken kısa kıllar da kişinin ömrünün kısa olacağına işaret ettiğinden aksi yorumlar söz konusudur.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada görülen kıl zenginliğe, paraya, mala ve mülke işaret ettiği gibi, aynı zamanda kişinin ömrünün uzunluğuna ve sağlığına da yorulur. Anormal ölçüde görülen kıl ise kişinin yeni borçlar edineceğine, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına yorulur. Rüyada görülen kıl kişinin mutlu geçireceği bir ömre ve rüyasında gördüğü kıl miktarı kadar eline mal ya da para geçeceğine de delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!