RuyaTabirleri.com

Rüyada Koltuk Değneği Görmek

Rüyada koltuk değneği görmek, kişisel ve iş yaşamında rüya sahibine birinin sürekli destek olacağını,  yardımlarda bulunacağını ifade eder. Bu yardım maddi olduğu kadar manevi de olabilir. Eğer kişinin borçları varsa bu durumda bir tanıdığının vereceği parayla durumunu idare edebileceğini, sorunlarına bir çözüm bulabileceğini bildirir. Farklı yorumlara göre uçakla gidilecek uzak bir yeri ifade eder ve kişinin aile, vatan hasreti çekeceğini de işaret eder. Genç ve bekar birinin koltuk değneği görmesi evlilik hususunda aile ve akrabaların vereceği desteğe veya bu kişilerin aracılığı ile tanışılacak biriyle evlilik yapılacağına yorumlanır. Yaşam şeklindeki değişikliklerin kişinin bazı kaygılara sahip olmasına neden olacağını, yardım almak yüzünden daha fazla çabalamak isteneceğini bildirir.

Rüyada Koltuk Değneğiyle Yürümek

Zor günlerden geçen kişilerin ciddi yardımlar alacaklarını delalet eden rüya, iş yaşantısında maddi krizler yaşandığını ama bu durumların yakın kişilerden, özellikle aile üyelerinden gelecek maddi yardımlarla aşılabileceğini ifade eder. İflastan veya iş yeri kapatmaktan kurtulmak manasına gelen rüya, mücadele dolu günlerin ardından rahatlama olacağını, o ana kadar görülen destekten dolayı duygulu anlar yaşanacağını ve kişinin müteşekkir oluşunu dile getireceğini alamet eder.

Rüyada Koltuk Değneği Kullanmak

Bazı dertlerle kendi başına uğraşmaya çalışan kişinin gayretini gören yakın bir dostun el uzatacağını ve rüya sahibini rahatlatacağını bildirir. Genellikle aile yardımı ile ev geçindirmek, maddi konularda kendi başına hareket edememek ve bağımsız olamamak yüzünden sıkıntı bir ruh haline sahip olmak demektir. Başka bir yoruma göre kişinin başına gelen olumsuzluklara rağmen gururundan asla taviz vermeden hareket edeceğini de ifade eder.

Rüyada Koltuk Değneği Görmenin Psikolojik Yorumu

Bağımsızlığını kazanamamış kişilerin yaşadığı stresi ve gerginliği bildiren rüya, başarısız olduklarına inanan kişilerin kendilerini üzdüklerini ve kızgın olduklarını bildirir. Zor anlarda sürekli yardım istendiğini ve tek başına kalmaktan korku duyulduğunu da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!