RuyaTabirleri.com

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek kişinin meslek hayatı ile tabir edilir. Rüyada koltuk gören kişi resmi bir kurumda, devlet dairesinde ya da devlete bağlı olan bir yerde bir göreve atanacak demektir. Rüyada makam odasında büyük, şık ve pahalı bir koltuk görmek rüya sahibinin mesleğinde olabileceği en yetkili makama ulaşacağına delalet eder.

Rüyada çok pahalı bir koltuk görmek aç gözlülük ve var yemezlik olarak nitelendirilir. Kişi rüyasında ev için uygun olan ve evde kullanılan koltuk görürse bu da, rüya sahibinin gördüğü koltuk sayısı kadar gayri menkulü olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında kolunun altı olan ve koltuk altı diye tabir edilen yeri görmesi aile içindeki dayanışmaya ve saadete delalet ederken, özel bilgiler anlamına da gelmektedir.

Rüyada Koltuk Bakmak

Ev için uygun koltuk bakmak, kişinin aile kurma arzusuna, ofis için koltuk bakmaksa kişinin iyi bir kariyer sahibi olma arzusuna delalet eder.

Rüyada Koltuk Taşımak

Rüya sahibinin hiç kimsenin maddi ya da manevi desteği olmaksızın kalkınmasına ve kimsenin kendinden beklemediği makamlarda oturarak, mal varlığı sahibi olmasına delalet eder.

Rüyada Koltukta Oturmak

Rüyada bir koltuğa oturduğunu gören kişi gerçekleşmesi mümkün olmayacak şeyler için beyhude yere hayal kuruyor demektir.

Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek

Rüya sahibinin kulağına küpe olacak, bir dahaki sefere çok daha temkinli hareket etmesini sağlayacak kötü bir olay yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ter Kokmak

Rüyasında koltuk altının terlediğini ve koktuğunu gören kişinin kendisine sakladığı şeylerin, herkes tarafından öğrenilmesine delalet eder. Bir taraftan da ayakta atlatılabilecek bir sağlık sorunu olarak yorumlanır.

Rüyada Taht Görmek

Çok önemli mevkilerde işler yapmaya ve başarıları ile herkes tarafından tanınır olmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: