RuyaTabirleri.com

Rüyada Komando Görmek

Rüyada komando görmek, çok makbuldür ve hayırlı olacak, mutluluk ve kazanç getirecek atılımlar yapmaya, yeni başlangıçlara, kalıcı olacak başarılara, yüksek makama, saygınlığa, söz hakkı edinmeye, iş sahibi olmaya, yükselmeye, gelişmeye ve rahat etmeye rivayet edilir. Bilgi ve kariyer bakımından daha güçlü hale gelmeye, maddi imkânların iyileşmesine ve sosyal statünün de artmasına delalet eder.

Rüyada Komanda Asker Görmek

Komando görmekle aynı anlama gelir ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı şeklinde tabir edilir. İşlerde ilerlemeye, daha yetkin kimse haline gelmeye, herkesin itibar ve itaat ettiği bir isme ve unvana kavuşmaya, mesleki bakımdan da yücelmeye alamet eder.

Rüyada Komanda Olmak

Yaşam şartlarının daha iyi hale gelmesine, bu sayede ihtiyaçların daha kolay şekilde karşılanır olmasına, geçim zorluğunun ve kötü halin bitmesine, kazancın, bolluğun, verimin, mutluluğun çoğalmasına, kişinin deyim yerindeyse namının yürümesine işaret eder.

Rüyada Komando Beresi Görmek

Mesleki hedeflerin, ideallerin ve beklentilerin gerçekleşeceği anlamına gelir. İstenilen makama ulaşmaya, emeklerin, çekilen zahmetin, çalışmaların beklenen değeri ve takdiri göreceğine ve hayır getireceğine, bu sayede yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına rivayet edilir.

Rüyada Komutan Görmek

Ticarette deyim yerindeyse merdiven atlamaya, aşama kaydetmeye, daha güçlü ve geçerli bir kimlik edinmeye, böylece her yerde saygı görmeye, ayrıcalıkla karşılanmaya ve özel muameleye tabi olmaya alamet eder. Başarısızlığın sona ereceğine ve zafere giden yoldaki tüm engellerin aşılacağına delalet eder.

Rüyada Kumandan Görmek

Yüksek tahsil yapmaya ve diploma almaya, yönetici olmaya, mesleğinde derece edinmeye, ticarette önde gelen isimler arasında yer almaya, zenginlik içinde yaşamaya, kolay şekilde gelir sağlamaya, aynı zamanda ağzından çıkan sözün kanun sayılmasına ve yerine getirilmesi için pek çok kimsenin hazır bulunmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!