RuyaTabirleri.com

Rüyada Kömbe Görmek

Rüyada kömbe görmek, uzun zamandan beri yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere rağmen herhangi bir şekilde düzelmeyen işlerin yakın bir zaman içinde yoluna gireceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına rivayet eder. Aynı zamanda, iş hayatındaki sorunlar yüzünden yıpranan sağlığın düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Kömbe Yemek

Rüyayı gören kişinin, ortaya yeni projeler koyacağına, bu projeler sayesinde işlerinin yavaş yavaş düzeleceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine ve uzun bir zamandan beri el atılan bütün işlerde çok büyük başarılar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada Kömbe Pişirmek

İş hayatında daha önce birçok sorunla karşılaşmış olan ve bunların üstesinden rahatlıkla gelen rüya sahibinin yeni bir sorunla ile karşılaşacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada Etli Kömbe Yemek

Rüya sahibinin, çok iyi ve yardımsever bir insan olmasına rağmen iş hayatında karşılaştığı ve çok büyük zarar verebilecek olan bir sorunu çözdükten sonra kendisini çekemeyen kişilerin çıkardığı bir dedikodu yüzünden çok zor durumlara düşeceğine, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına ve hakettikleri cezaları alacaklarına yorulur.

Rüyada Çörek Yemek

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı rahatlığın ve huzurun aile hayatına da yansıyacağına, hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, küslüklerin kısa süreli olacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!