RuyaTabirleri.com

Rüyada Kombi Görmek

Rüyada kombi görmek, kişinin teknik konulara meraklı olmasına ya da bu tür işlerde başarılı olacağına yorumlandığı gibi, iş konularında gözü pek davranan rüya sahibinin rızkını çıkarmakta hiç zorlanmayacağını, emeklerinin karşılıklarını tam da hayal ettiği gibi alacağını, borçsuz ve rahat yaşayacağını, çok zengin olmasa dahi pek çok insanın imreneceği bir yaşam süreceğini bildirir. Kombi gören kimselerin evleri yoksa yakın zamanda taksitle veya kredi çekerek bir ev satın alırlar. Öte yandan aile kurulacağını da bildirir ve kişi bekarsa yakın zamanda sürpriz bir evliliğin gerçekleşebileceğini haber verir. Ufak aksiliklere de yorumlanan rüya, bazı işlerde beklenmedik sorunlar çıkması yüzünden kişinin canının biraz da olsa sıkılacağını bildirir. Kombi gören kimseler el becerileri sayesinde para kazanırlar ve altın bilezik sahibi olurlar. Mesleğinde başarılı olan kişinin çalışkanlığı ile takdir toplayan, disiplinli, gururlu biri olunduğunu da ifade eder.

Rüyada Kombi Tamir Etmek

İş yerinde oluşan bazı sorunları konuşarak giderecek olmaya, sıkıntılı bir projede vakıf olmaya ve işleri lehine çevirmeye delalettir. Akılcı çözümlerin gündeme geleceği, kişinin mantığı ile hareket etmesi sonucunda başarı elde edeceği demek olduğu gibi, hane içindeki problemleri de güçlü bir iletişimle halletmeye yorumlanır.

Rüyada Kombi Almak

Evi için kombi aldığını gören kişiler eşya yeniler veya ev taşırlar. Yeni bir mekana geçmenin, ev değişikliği yapmanın yahut satın almanın habercisi olan rüya, hayırlı bir iş için elden çıkacak paralara yorumlanır. Sevinç içinde yaşanacak güzel telaşlara, evlenip yuva kurmaya, el birliği ile iş ortaklığına girerek geleceğini oluşturmaya da alamet eden rüya, kişinin isteklerine ulaşmakta güçlük çekmeyeceğini ve istediği ne varsa hepsini elde edeceğini de ifade eder.

Rüyada Kombi Görmenin Psikolojik Yorumu

İnsan ilişkilerinde içtenliğe ve herkese güvenmeye, kibirden uzak, samimi iletişimler kurmaya yorumlanır. Güçlü ve cana yakın karaktere sahip kişilerin günlük yaşamlarını pozitif düşünce unsuruna göre şekillendirdiklerini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!