RuyaTabirleri.com

Rüyada Komedyen Görmek

Rüyada komedyen görmek, stresten uzak bir hayatın başlangıcını yaşamak demek olduğu gibi, kişinin çok sabırlı olduğunu da ortaya koyar. Rüya sahibinin mutlu olmayı hak eden biri olduğunu, insanlara yaptığı iyiliklerin karşılığını beklemediği şekilde alacağı için duygulanacağını ifade eder. Zor günler geçirenlere yardım ederek mutlu olmaya ve hem manevi destek, hem de maddi yardımda bulunarak hayır duaları almak şeklinde yorumlanır. Komedyen gören kişiler çok duygusal, hassas yapılı kişiler olurlar ve başkalarını üzmemek için kederlerini hissettirmemeye çalıştıklarını işaret eder. Fırsatların ve sahip olunan imkanların daha da fazlalaşacağına, ele geçen şans sayesinde maddi konulardaki sıkıntıları hafifletecek olmaya da yorumlanır. Sevilen birinin ayıbını örtmek, yaptığı yanlışı yüzüne vurmadan kibarca ona doğruları söylemek demektir.

Rüyada Komedyen Olduğunu Görmek

Neşelenmeye neden olacak güzel bir haber alarak günü keyif içinde geçirmek, ilerleyen günlerde de bu haberin etkisiyle pozitif düşünmek anlamına gelir. Zahmetsiz mal ve para sahibi olmak, maddi anlamda hayat boyu zorlanmamak, dünya malı konusunda şanslı olmak şeklinde yorumlanır. Eğlenceye düşkün, güler yüzlü bir eşe sahip olmak, mutlu bir evlilik yapmak, erken yaşta torun sevmek manasındadır.

Rüyada Komedyen Gösterisine Gitmek

İş yükü fazla olanların rahat bir nefes alacakları zamanlar yaşayacaklarını ve ilişkilerinde karşılıklı sevginin, güvenin, dayanışmanın ortaya çıkacağı bir döneme gireceklerini ifade eder. Yaratıcılıkta sınırları zorlamak ve ortaya çıkarılan işlerde büyük etkiler yaratmak anlamındadır. Yufka yürekli olmak, herkese yardım etmek, zarardan kurtulmak ve hayır işlerine kendini adamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Komedyen Görmenin Psikolojik Yorumu

Zorluklarla geçirilmiş yılları olan, mazilerinde kapatamadıkları yaralar barındıran ama bu yönlerini en yakınlarından bile saklayan kişilerin içe kapanık kişiliklerini bildirir. Dışarıdan genellikle canlı, hareketli ve eğlenceli görünen ama iç dünyalarında aksi bir durum yaşayan, karamsar, hüzünlü kimselerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!