RuyaTabirleri.com

Rüyada Komik Görmek

Rüyada komik görmek, kişinin masumiyetini ve saflığını hala koruyor olduğuna alamettir. Gerçekte de gülmek, neşeli olmak ve hayatın en güzel yanlarının tadını çıkarmak manasına gelen rüya, aynı zamanda eskiden kurtulmak, gidilen yoldan vazgeçmek, hatalardan dönmek ve yepyeni başlangıçlar yapmak suretiyle hayatı istenilen şekle sokmak için gayret göstermek anlamına gelir. Bu rüyayı gören genç kimselerin ani bir heyecanla iş yeri açmalarının kendileri için sakıncalı olacağını, erken hareket etmenin zarar getireceğini işaret eder. İş alanında kişinin yeterlilik gösteremediği bir alanda kendisini ispat etmeye çalışacağını fakat dilediği sonucu alamayacağını bildiren rüya,  gereken sabrın ve özenin gösterilmesi sonucunda kişinin kendisi için hayırlı bir işe gireceğini, hayatını zahmetsiz bir yoldan kazanacağını ifade eder.

Rüyada Komik Birine Gülmek

Kahkaha atarak gülmek gerçek hayatta da sevinçle karşılanacak çok güzel haberlerin işaretçisidir. Bekar kişiler için henüz olgunlaşma çağına gelmediklerini ve bu nedenle evlilik için acele etmemeleri gerektiğini ifade eden rüya, Neşeli günlerin yakında olduğunu, kişinin keyfini bozacak hiçbir olumsuz gelişmenin söz konusu olmayacağını da müjdeler.

Rüyada Komik Film İzlemek

Rüya sahibinin hayatın zor koşullarıyla mücadele ederken kendisini daha iyi hissetmek için sürekli nedenler bulmaya çalıştığını, morali bozukken bile gülümsemeye çalıştığını işaret eder. Sağlıkla ilgili kötü bir haberin alınması sonucu kişinin uzun süre kendisini toplamaya çalışacağını, çevresinin de desteğiyle ayakta durmayı başaracağını bildiren rüya, karanlık günlerden geçileceğini ancak kişinin asla kötü düşünmeden, olabildiğince pozitif düşünerek bu süreci atlatacağını delalet eder.

Rüyada Komik Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutsuzluk, karamsarlık, çöküş ve umudun bitmesi gibi durumlar içinde olan kişilerin ihtiyaç duydukları iyi haberlere, iyi gelişmelere işarettir. Rüya sahibinin kendisini ayakta tutabilmek için bulduğu her şeye sarıldığını, sürekli olarak kendisini motive etmeye çalıştığını tabir eder. Hareketsiz ve hep aynı geçen bir yaşamın kişi üstünde bıraktığı olumsuz izlerin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!