RuyaTabirleri.com

Rüyada Komposto Görmek

Rüyada komposto görmek, geçmişe dair ne varsa arkada bırakarak geleceğe emin adımlar atmak demektir. Kişinin yaşadığı her şeyi tam anlamıyla özümsediğini bildiren rüya, bilinç sahibi olunduğunu, mutluluk kaynaklarını bulmayı haber verir. Ne istendiğinden emin olunan bir hayat yaşayacak olmaya, sağlıkla alakalı konularda sıkıntı duymadan, ciddi bir rahatsızlık geçirmeden, uzun bir ömür sürmeye yorumlanır. Elma kompostosu görmek tatlı dilli, güler yüzlü, kişinin her zaman arkasında duran bir eş anlamındadır. Erik kompostosu ise erkek evlat sahibi olunacağını, evliliklerde ilk başta yaşanan sorunların çok uzun sürmeyeceğini, özellikle karşı tarafın ailesiyle yaşanan pürüzlerin karşılıklı iletişimle çözülüp sonrasında daha huzurlu ilişkiler kurulacağını bildirir. Kayısı kompostosu görmek ise zengin biri olmanın alametidir.

Rüyada Komposto Yapmak

Kendi evinde komposto yapmak hem kişinin kendisi, hem de anne babası, kardeşleri, eşi ya da çocukları ile ilgili hiçbir sağlık problemi yaşanmayacağına tabir edilir. Hanesinde zorluklar olan, problemler yaşayanlar için hepsinin geride kalacağını müjdeler ve yaşanacak bir krizin olgunlukla, soğukkanlılık içinde çözümleneceğini bildirir. Büyük kazanlarda komposto pişirmek iş konusunda şanslı olunacağını ve girişim yapanların paralarının karşılığını fazlasıyla alacaklarını ifade eder. Başkasının evinde komposto yaptığını görmek ise, tanıdık birinin düğününde yardımcı olmak, başka birinin ev kurmasında ya da iş açmasında görev almak manasına gelir.

Rüyada Komposto Yemek

Afiyette olmak, sağlıkla ilgili iyi haberler almak ve huzurlu yaşamak demektir. Genellikle olumlu gelişmeleri haber veren rüya, evlilik konusunda doğru kişiyi bulacak olmaya, aşk konusunda şansın yaver gitmesine de yorumlanır. Birden fazla çocuk sahibi olarak, kalabalık bir aile sahibi olunacağını da delalet eder.

Rüyada Komposto Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir meseleyi takıntı haline getirmek ya da o meseleyi sürekli düşünüp, kurgulayarak büyütmek anlamına gelir. Genellikle yaşandığı an itibariyle kişiyi etkileyen ve unutulmayan bir olayın aradan geçen zamana karşın hala hatıralarda canlı tutulduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!