RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşu Evi Görmek

Rüyada komşu evi görmek, düğün dernek yapacak olan kişilerin aile ve akrabalarından gelecek her türlü yardım sayesinde işlerinin kolaylaşacağını, yakın çevre ve dostların devreye girmesiyle sorunlarını çözeceklerine yorumlanır. Hayata pozitif bakmanın, güçlükler karşısında daha dirayetli olmanın, kötü insanlardan kurtulup, güvenilir, ömürlük arkadaşlıklar kurmanın ifadesidir. Komşu evini dışardan görmek, bazı olaylara yüzeysel yaklaşacak olmak nedeniyle doğru bilgi alınamayacağını, önemli konularda tez canlı hareket etmek yerine, daha ağır, daha mantıklı tavırlar içinde olmak gerektiğini bildirir. Rüya sahibinin çok iyi bilmediği bir alanda iş yapmaya kalkacağını ve telaşa kapılacağını, ancak yakın iş arkadaşlarının kendisine yardım etmesiyle olayları, durumu kontrol altına alacağını, rahatlayacağını bildirir. Bir sırrı ya da kişiyi üzen bir meseleyi yakın bir arkadaşla konuşarak paylaşmak manasına da gelen rüya, dayanışma içinde geçecek bir hayatın da tabiridir.

Rüyada Komşu Evine Gitmek

Komşu evine ziyarete gitmek mutlu haberler vermek, hayatındaki olumlu gelişmeleri yakınlarla paylaşmak, yeni çevre edinip, macerayı seven, hoş sohbet insanlarla tanışmak, enerji dolu, eğlenceli zamanlar geçirmek, eski tanıdıklarla bir araya gelerek geçmişi yâd etmek manasındadır. Komşu evine taziyeye gitmek ise üzücü haberler almak, kötü zamanlar geçiren tanıdıklara destek olmak, borç vermek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Komşu Evini Yanarken Görmek

Hayırlı olmayan, acı verecek haberler alınacak bir rüyadır ve kişinin yüreğine sızı düşürecek olayların haberini verir. Yakın çevrede meydana gelen sıkıntıların, sevilen birinin başındaki uğursuzlukların işareti olan rüya, bir yakını kaybetmek ve yas tutmak şeklinde de yorumlanır. Birinin acısına, ayrılığına yahut hastalığına şahit olarak kederlenmek, o kimseye dua etmek, yardım etmeye çalışmak anlamına da gelir.

Rüyada Komşu Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının hayatıyla kendi hayatını sürekli olarak kıyaslamak ve kendi yaşamından memnuniyet duymamak demektir. Rüya sahibinin etrafıyla fazlaca ilgilenmekten kendi hayatını düzene sokamadığını ve sürekli amaç değiştirdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: