RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşuları Görmek

Rüyada komşuları görmek, pek hayırlara alamet etmez. Rüyayı göre kişinin rekabetinin artacağına, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına delalet eder. Rüya sahibinin çabalarının artacağına, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, çevresinde kendisini sindirmenin ve yıldırmanın hesaplarını yapan ve türlü entrikalar hazırlayan kimselerin çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Komşuları Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü eski komşuları onun sevdiği, iyi geçindiği ve samimi olduğu kimselerse eğer hayra yorulur ve rüya sahibinin yardıma, çareye ve çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Fakat tersi durumda yani rüyayı gören kişinin aralarında husumet olan komşularını görmesi şer demektir ve rüya sahibinin huzurunu kaçıracak bazı olayların gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Ölmüş Komşuları Görmek

Bu rüya birkaç şekilde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören kişinin o komşularını her zaman andığına, onlar için Allah’tan rahmet dilediğine işaret eder. Sevinçli bir olayın yaşanılacağına yorulur ya da rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve özlediği bazı kişilerle yakın zamanda bir araya geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Komşuların Kavga Ettiğini Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin çevresinde umut verecek olumlu, köklü ve güzel gelişmelerin meyana geleceğine, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, hoşluklarla karşılaşacağına, ferahlayacağına ve rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Komşuların Taşındığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni girişimlerde bulunacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, yaşamının en önemli alanlarında değişime gideceğine, bu isabetli kararın da kendisine hayır, bereket, zenginlik, mutluluk, kazanç, sağlık ve huzur getireceğine işaret eder.

Rüyada Komşuların Eve Gelmesi

Rüyada sevilen komşuların eve gelmesi haneye gelecek müjdeli haberlere, hayırlı gelişmelere alamet ederken sevilmeyen komşuların gelmesi hane içinde şerli olaylar yaşamaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,