RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşuları Görmek

Rüyada komşuları görmek, pek hayırlara alamet etmez. Rüyayı göre kişinin rekabetinin artacağına, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına delalet eder. Rüya sahibinin çabalarının artacağına, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, çevresinde kendisini sindirmenin ve yıldırmanın hesaplarını yapan ve türlü entrikalar hazırlayan kimselerin çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Komşuları Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü eski komşuları onun sevdiği, iyi geçindiği ve samimi olduğu kimselerse eğer hayra yorulur ve rüya sahibinin yardıma, çareye ve çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Fakat tersi durumda yani rüyayı gören kişinin aralarında husumet olan komşularını görmesi şer demektir ve rüya sahibinin huzurunu kaçıracak bazı olayların gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Ölmüş Komşuları Görmek

Bu rüya birkaç şekilde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören kişinin o komşularını her zaman andığına, onlar için Allah’tan rahmet dilediğine işaret eder. Sevinçli bir olayın yaşanılacağına yorulur ya da rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve özlediği bazı kişilerle yakın zamanda bir araya geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Komşuların Kavga Ettiğini Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin çevresinde umut verecek olumlu, köklü ve güzel gelişmelerin meyana geleceğine, rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, hoşluklarla karşılaşacağına, ferahlayacağına ve rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Komşuların Taşındığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni girişimlerde bulunacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, yaşamının en önemli alanlarında değişime gideceğine, bu isabetli kararın da kendisine hayır, bereket, zenginlik, mutluluk, kazanç, sağlık ve huzur getireceğine işaret eder.

Rüyada Komşuların Eve Gelmesi

Rüyada sevilen komşuların eve gelmesi haneye gelecek müjdeli haberlere, hayırlı gelişmelere alamet ederken sevilmeyen komşuların gelmesi hane içinde şerli olaylar yaşamaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Komşuları Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tarık (16 Aralık 2014 saat: 12:40)

    Gerçek hayatta çok sevdiğimiz ve saydığımız komşumuzla rüyamda bir savaş içindeydim bana silahla ateş ediyor ama vuramıyordu hatta beni öldürmesi için gönderdiği adam bile beni öldürmek istemedi ve kaçmama yardım etti görmüş olduğum rüyanın bu kadarını hatırlıyorum sizce ne anlam ve mana ifade ediyor

  2. tugce (16 Haziran 2014 saat: 11:43)

    Ruyamda 3 aydir birkikte oldugum sevgilim vardi. Bizim eve geliyordu ev hayli kalabalik ama sadece kadinlar vardi annemi taniyordum sadece sohbet ediyorduk cocuk nigdeliyim diyordu ben daha oncesinden anneme kirsehirli demisim annem bna onu sordu bende karistirmisim ilk zamanlar tam bilmiyordum diyordum. Bir kacmuhabbet daha geciyordu hatirlamiyorum uyuyordu bizim evde babam ve annem gec saatte eve geliyorlardi geldiginde gulumseyerek hepimize iyi geceler diliyordu babam (babami ilk defa bu kadar gulen yuzlu gordum) . sonra cocuk birden kitleniyor gozlerikayiyor kalp krizi geciriyordu. Kimse ona yardim etmiyordu ben komsunun ziline basiyordum turbanli bir kadin tanimiyorum. Ambulansi aramasini istiyordum kadin tasinmak uzereydi esyalari toplamisti. Annem gitti ha berber dukkani dedi kadina . o an gordum ki kapisinin ustunde berber yaziyordu. Sonra bir anda traktorde bulsum kendimi cocugu yere yatirmislar ustunu ortmusler hastaneye gidiyorduk. Arkamizda bizimle gelen gercekte tanimadigim bir suru es dost vardi ama hepsi cocuk icin olumsuz konusuyor hatta guluyorlardi. Hastaneye gelmeden cocuk uyandi bna gulumsedi ona dinlen biraz dedim anlamadim dedi iki uc kere tekrarlayip sus isareti yaptim. Ruyam bu kadar lutden degerlendirir misiniz gercekten tuhaf hissediyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,